ח"כ אורן חזן: לפתוח בחקירה פלילית על ההצבעה הכפולה בכנסת

ח"כ חזן הודיע כי חברי כנסת נוספים יצטרפו לפנייתו ליו"ר הכנסת בדרישה לפתוח בחקירת משטרה, זאת לאחר שאלמוני קרא בשמה של ח"כ קסניה סבטלובה במהלך הצבעה שמית בכנסת

צבי זרחיה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
צבי זרחיה

ח"כ אורן חזן (הליכוד) אמר הערב (ה') כי כמה חברי כנסת הודיעו לו שיצטרפו לפנייתו ליו"ר הכנסת ח"כ יולי אדלשטיין (הליכוד) בדרישה לפתוח בחקירת משטרה על ההצבעה הכפולה אמש במליאת הכנסת. בעת ההצבעה השמית על ביטול ההגבלה במספר השרים קרא אדם כלשהו, שלפי שעה לא ברור מיהו, במקומה של ח"כ קסניה סבטלובה (המחנה הציוני).

חזן הוא בנו של הח"כ לשעבר יחיאל חזן (הליכוד) שהורשע בפרשת ההצבעות הכפולות ונגזרו עליו ארבעה חודשי עבודת שירות ומאסר על תנאי.

"איני מקבל את העובדה כי יהיו חברי כנסת שמסיבות מסוימות הם מעל החוק וח"כ אחד ששמו חזן שלא הצביע כפול יהיה זה שישלם ללא צדק וללא הצדקה את המחיר בשביל כל אותם ח"כים רבים שהצביעו כפול ומסתובבים בינינו כאבירי שלטון החוק", כתב חזן הבן לאדלשטיין.

עוד קבע כי "הגיע העת שיהיה דין שווה במדינת ישראל לאתיופים, מזרחים ולכל מיעוט פוליטי אחר שאינו נמנה על האליטות שיש כנראה מי שחפץ ביקרן".

חזן הודיע כי בימים הקרובים ישלים את פנייתו ליו"ר הכנסת. "אין לי שום כוונה לעבור על כך לסדר היום כאילו מדובר במעשה קונדס", אמר. "אני דורש ממך להורות על פתיחתה של חקירה פלילית שתמצא את מבצע/ת העבירה מאמש בהצבעה הכפולה".

חזן ביום השבעת הכנסת. "אני לא משקר"צילום: אמיל סלמן

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker