דובר ראש הממשלה, לירן דן, פורש מתפקידו

דן עמד בראש מערך ההסברה הלאומי בתקופת כהונתן של שתי הממשלות האחרונות, ה-32 וה-33

מוטי בסוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מוטי בסוק

לירן דן, שהיה בשלוש שנים וחצי האחרונות ראש מערך ההסברה הלאומי, הודיע היום לראש הממשלה בנימין נתניהו, על כוונתו לסיים את תפקידו עם הקמת הממשלה החדשה. דן עמד בראש מערך ההסברה הלאומי בתקופת כהונתן של שתי הממשלות האחרונות, ה-32 וה-33.

במהלך תקופה זו היה אחראי בין השאר לפעולות ההסברה, התקשורת והדוברות במבצע 'עמוד ענן' ובמבצע 'צוק איתן', בארבעת הכינוסים השנתיים של העצרת הכללית של האו"ם בשנים 2011-2014, בנאום ראש הממשלה בקונגרס האמריקני במארס 2015, בפעולות לסיכום עשיית הממשלה ה-32 וה-33, בביקור האפיפיור בישראל במאי 2014 ובביקור נשיא ארה"ב, ברק אובמה, בישראל במארס 2013. על פעולות ההסברה בעת ביקור הנשיא אובמה בישראל זכה מערך ההסברה הלאומי בפרס 'האריה השואג' על מצוינות. 

דן הצטרף ללשכת ראש הממשלה ב-2011 בתפקיד מנהל מערך התקשורת והדוברות ובפברואר 2012 הוחלט למנותו לראש מערך ההסברה הלאומי ויועץ התקשורת של ראש הממשלה נתניהו. "אני מודה ללירן על עבודתו המצוינת, המקצועית והמסורה, ועל תרומתו למדינת ישראל ולי. בשנים שבהן עמד בראש מערך ההסברה הלאומי ניכרו יכולותיו המוכחות במשימות ובמטלות הרבות והמורכבות שהוטלו עליו. תחת שתי ממשלות בראשותי, שניצבו בפני אתגרים רבים, קידם לירן בכישרון רב, באחריות רבה וכן ביצירתיות ובחדשנות את פעילות מערך ההסברה הלאומי, ועל כך תודתי", אמר היום ראש הממשלה נתניהו.

דן אמר היום כי "אני מבקש להודות לראש הממשלה בנימין נתניהו על הזכות שניתנה לי לעבוד לצידו בשלוש וחצי השנים האחרונות. על האמון שנתן בי למלא תפקיד משמעותי שכזה, ועל התמיכה לאורך שנות עבודתי בלשכת ראש הממשלה. למדתי בשנים אלה מראש הממשלה נתניהו כל יום דבר חדש ובעל ערך. ראיתי מקרוב כיצד מול האתגרים הלאומיים שניצבים בפניו הוא שם לנגד עיניו את הבטחת עתידה של המדינה, מטרה שמשמשת עבורו מצפן לניהול ענייני המדינה. אני מבקש לאחל לראש הממשלה נתניהו להמשיך ולהוביל את מדינת ישראל באחריות ואמונה אל מול האתגרים הרבים שהיא ניצבת בפניהם. אלו היו עבורי שלוש שנים וחצי אינטנסיביות ומרתקות בשירותו של ראש הממשלה ובשירות מדינת ישראל. אני מבקש להודות לכל השותפים במערך ההסברה הלאומי, לחבריי לאורך השנים בלשכת ראש הממשלה, לכתבים, העורכים ואנשי התקשורת".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker