צפו

שולה זקן חוגגת את שחרורה מהכלא ודומעת בשוק הכרמל

"העבר מאחוריה, היא צופה אל הבאות": לאחר שסיימה לרצות כ-7 חודשי מאסר בפועל, נצפתה זקן במדרחוב נחלת בנימין בת"א, מרוגשת משירתה של מירי אלוני

רמי בסאלי

את יום השישי השני שלה מחוץ לכלא בילתה שולה זקן בשוק הכרמל בתל אביב. זקן נצפתה אתמול בכניסה לשוק, כשהיא צופה בהופעה של הזמרת מירי אלוני. ניכר כי זקן התרגשה מאוד, לא ברור אם מתחושת החופש, משיריה של אלוני ואולי משילוב של השניים, ובמשך מספר דקות לא יכלה לעצור את הדמעות, במיוחד בהישמע פזמון השיר "בת שישים": "העבר מאחוריה היא צופה אל הבאות".

לאחר ההופעה זקן ישבה עם מקורביה, באחת המסעדות במדרחוב נחלת בנימין ויצרה עניין רב בקרב האנשים - רבים מהם חיבקו ועודדו אותה.

זקן, שהייתה ראש לשכתו של ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, הורשעה בקבלת שוחד בתיק הולילנד. היא החלה לרצות את עונשה, 11 חודשי מאסר בפועל, בחודש יולי 2014 בכלא נווה תרצה. זקן הקדימה את ריצוי העונש, שנקבע תחילה ל-1 בספטמבר, משום שקיוותה כי בניכוי שליש מעונשה תוכל לבלות את חג הפסח בביתה עם משפחתה. ייחוליה של זקן התממשו, ואכן וועדת השחרורים של שב"ס אישרה בתחילת ינואר את קיצור עונשה.  

קרדיט: רמי בסאלי

זקן הורשעה בקבלת שוחד של 150 אלף שקל, לקיחת שוחד בקבלת מתנות מעד המדינה שמואל דכנר, ובהלבנת הון. במסגרת הסדר הטיעון שחתמה עם המדינה, היא סיפקה לפרקליטות הקלטות שהביאו לפתיחת חקירה חדשה נגד אהוד אולמרט ולבקשה לפתוח את תיק טלנסקי.

זקן הורשעה בעבר בשתי פרשות, אך תיק הולילנד הוא הראשון שבו נגזר עליה עונש מאסר. בפרשת רשות המסים, שבה הורשעה במרמה והפרת אמונים, נגזרו עליה ארבעה חודשי עבודות שירות. בפרשת ראשונטורס היא הורשעה בקבלת דבר במרמה והפרת אמונים ונגזרו עליה מאסר על תנאי וקנס בגובה 40 אלף שקל.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker