יוגב דורש מתע"א לקיים דיון חוזר במעמדו של כץ

לטענת יוגב, כץ נמצא בחופשה ללא תשלום במשך יותר מ–15 שנה, בעוד שהוא הנחה את כל החברות הממשלתיות לקצוב את החל"ת של עובדיהן

אורה קורן

מנהל רשות החברות הממשלתיות, אורי יוגב, פנה אתמול במכתב ליו"ר התעשייה האווירית (תע"א) רפי מאור, ודרש ממנו לכנס ישיבה נוספת של דירקטוריון החברה כדי לדון במעמדו של יו"ר ועד העובדים, ח"כ חיים כץ (הליכוד).

לטענת יוגב, כץ, נמצא בחופשה ללא תשלום (חל"ת) במשך יותר מ–15 שנה, בעוד שהוא הנחה את כל החברות הממשלתיות לקצוב את החל"ת של עובדיהן. בתע"א טוענים כי כץ נמצא בסטטוס המכונה "מושאל", ולכן הנחיות החל"ת אינן חלות עליו. באחרונה אף הוארכה כהונתו של כץ כיו"ר הוועד בארבע שנים.

במכתבו עירער יוגב על טענת תע"א, לפיה כץ אינו בחל"ת. לדבריו, הדירקטוריון נימק את המשך העסקתו של כץ בכך שעדיף לקדם אתו את תהליך ההפרטה ולא עם יו"ר ועד חדש. ואולם לדברי יוגב לא הובאו הוכחות לכך.

מתע"א נמסר בתגובה: "דירקטוריון החברה לומד את המכתב, ויפעל לאחר בדיקת הנושא כמתבקש".

מלשכתו של ח"כ כץ נמסר כי "מזה תקופה ארוכה פוגע יוגב באופן שיטתי בתעשייה האווירית, בתדמיתה, בעסקיה ובעובדיה. הוא מטיל אימים על הדירקטורים של החברה ומנסה להניע אותם לפעול בניגוד למחויבותם היחידה והיא טובת החברה. ההישג היחיד שבו התגאה יוגב עד היום הוא 'שבירת העבודה המאורגנת בישראל'. על כן נשאר רק לתהות מה הם מניעיו האמיתיים?".

אורי יוגבצילום: תומר אפלבאום

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker