ח"כ ציפי לבני: "החזון של העם היהודי הוא ישראל יהודית ודמוקרטית"

ציפי לבני: "יש המנסים לשכנע את הציבור שאין סיכוי להסדר מדיני, ושהדבר היחיד שצריך לעשות הוא להיות מאוחדים נגד האויבים. זהו מעגל שחוזר על עצמו וחייבים לשבור אותו"

צבי זרחיה

"הכוונה שלנו היא לחתוך את מחירי הקרקעות בחצי" - כך אמרה אמש ח"כ ציפי לבני (המחנה הציוני) בכנס בחירות בירושלים. לדבריה, "המונפול הגדול ביותר בישראל הוא מינהל מקרקעי ישראל. זהו משאב לאומי שיש להשתמש בו לטובת האזרחים".

עוד אמרה כי "תפיסת הביטחון של ישראל בנויה על מערכת היחסים עם ארצות הברית, ואחד הדברים החשובים הנדרשים מראש ממשלה היא היכולת לעבוד עם הנשיא שלה".

ציפי לבניצילום: מוטי מילרוד

"קיימת קבוצה המאמינה באידיאולוגיה של ארץ ישראל השלמה, האידיאולוגיה שגם אני גדלתי בתוכה – אך אני מאמינה כי החזון של העם היהודי הוא ישראל יהודית ודמוקרטית". כך אמרה אמש (שלישי) ח"כ ציפי לבני בביקור שערכה בבית הדיור המוגן 'אחוזת בית הכרם' בירושלים. "החלטנו להילחם על הציונות כפי שאנו מבינים אותה, ולהילחם באלה הרוצים שישראל תהיה רק יהודית, או רק דמוקרטית".

בנוסף, דיברה לבני על הנושא הביטחוני שחזר אל הכותרות: "יש המנסים לשכנע את הציבור שאין סיכוי להסדר מדיני ולחיים נורמליים, ושהדבר היחיד שצריך לעשות הוא להיות מאוחדים נגד האויבים. זהו מעגל שחוזר על עצמו ואנו חייבים לשבור אותו". כמו כן, התייחסה לבני למשבר היחסים עם ארה"ב: " תפיסת הביטחון של ישראל בנויה על מערכת היחסים עם ארצות הברית, ואחד הדברים החשובים הנדרשים מראש ממשלה היא היכולת לעבוד עם הנשיא שלה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום