רחל עזריה - ממובילות מחאת העגלות - מצטרפת למשה כחלון

משה כחלון: "היא הבינה כמו כולנו שלאן שאתה לא הולך ופונה אתה נתקל במונופול. זה מתחיל מהמוצץ ומסתיים בדירה צנועה"

צבי זרחיה

רחל עזריה, סגנית ראש העיר ירושלים, פעילה חברתית וממובילות מחאת העגלות מצטרפת למפלגת כולנו בראשות משה כחלון.

במסיבת עיתונאים שנערכה בירושלים אמר כחלון: "רחל כאן מאותה הסיבה שכולנו כאן, מאותה הסיבה שמפלגת כולנו קמה. המפלגה חרטה על דגלה מאבק במונופולים, בקרטלים ובקבוצות הכוח והמטרה שלנו היא להקל על חיי האזרחים בתחומי הכלכלה והחברה. רחל איתנו כאן כי היא הבינה כמו כולנו שלאן שאתה לא הולך ופונה אתה נתקל במונופול ובקבוצות כח. פעם זה פרטי ופעם זה ציבורי, וזה מתחיל מהמוצץ ותחליפי החלב ומסתיים בדירה צנועה. ולכן אנחנו צריכים אנשים כמו רחל עם תודעת שליחות אמתית, עוצמות ורצון להשיג את המטרה למען אזרחי ישראל.

רחל עזריהצילום: אמיל סלמן

"הבחירות הקרובות הן לא בין ימין לשמאל אלא בין אנשים שמבטיחים לאנשים שמקיימים. בין אלה שעושים לבין אלה שמבטיחים לעשות. הבחירות הקרובות חשובות במיוחד עבור זוגות צעירים, שרוצים להגיע לדירה משל עצמם. הפערים הכלכליים הבלתי נסבלים מסכנים את ישראל. מדינה חלשה מבפנים תהיה חלשה גם מבחוץ, לכן התפקיד שלנו הוא לחזק את מדינת ישראל מבפנים וזה מה שנעשה".

בדבריה הסבירה עזריה מדוע החליטה להצטרף למפלגת כולנו: "משה יודע איך לשנות, הוא עשה המון לטובת אזרחי מדינת ישראל והוא יודע איך לשפר את חיי היומיום של האזרחים. אני הוכחתי שאני יודעת איך לפעול לטובת משפחות ואני רוצה להמשיך ולפעול למענן: להוזיל את הגנים לגילאי 0-3, להוזיל את הצהרונים, להתאים את ימי החופשה של ההורים לאלה של הילדים ולדאוג שכל משפחה תוכל לדאוג לקיום בכבוד לילדים שלה.

"אם את אמא לילדים קטנים ואם אתה אבא לילדים בגילאי בית ספר ואתם מרגישים שלילדים שלכם מגיע יותר מקומכם איתנו - אני מתחייבת לעבוד יום יום ושעה שעה בשביל הילדים שלכם כי ארבעת הילדים שלי נמצאים לנגד עיניי".

במהלך פעילותה כחברת מועצת העיר יזמה עזריה תוכניות רבות בנושאי חינוך שחלקן אומצו בכל הארץ כמו תוכנית חודש ה-11 להארכת שנת הלימודים בגנים, חינוך חינם וסבסוד צהרונים, המאבק להתאמת חופשים בין הורים וילדים, ו'ארוחה 10' למען תזונה בריאה במוסדות חינוך, בזכותה יש כיום מזון בריא בכל גני ירושלים.

עזריה מוכרת גם כמי שהובילה את המאבק בהדרת נשים במודעות על אוטובוסים ואת המאבק בשל אי-אכיפת החוק אשר אוסר הפרדת מדרכות בשכונות החרדיות. בנוסף, במהלך מבצע "צוק איתן" בקיץ האחרון היא הובילה הקמה של מוקד סיוע למשפחות המילאימניקים וכעת בוחנים בצה"ל כיצד ליישם את היוזמה בכל הארץ לקראת גיוסי צו 8 עתידיים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker