הלהיט שכובש את הרשת

"סידרתי לך 10,000 דולר". מלים: אהוד אולמרט

אהוד אולמרט ניסה לשכנע את שולה זקן לא להפליל אותו. טל לוי הפך את זה לשיר

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

"סידרתי לך 10 אלף דולר.

אני לא עוזב אותך לעולם. 

הבטחתי לך את זה לפני, 

הבטחתי לך הכול"

למוזיקאי טל לוי היה רעיון. הוא שמע את הדברים שאמר אהוד אולמרט לשולה זקן בקלטות שנחשפו השבוע, והלחין אותם לשיר, שכובש את הרשת. 

האזינו לשיר:

בקלטות נשמע אולמרט כשהוא מנסה לשכנע את זקן להמשיך ולשמור על זכות השתיקה שלה - כדי שלא תפליל אותו, בשלהי משפט טלנסקי וראשונטורס. 

"אני לא רוצה שיקרה לך מאומה. אני מאמין שלא יקרה לך מאומה...אף שופט לא יזכה אותי וירשיע אותך. אבל כל שופט שירשיע אותי ירשיע גם אותך...", אומר אולמרט.

שלושה חודשים לאחר שהוא מזוכה משני התיקים העיקריים בשעה שזקן מורשעת, חשבונותיה מעוקלים ומצבה בכי רע, אולמרט וזקן נפגשים שוב. על הפרק מגעים שלה להסדר טיעון בהולילנד באמצעות סניגוריה החדשים, עפר ברטל ודב גלעד כהן. זקן מודעת למנופי הלחץ שיש לה על אולמרט והיא לוחצת. "אני צריכה לדאוג לבית שלי. הבית שלי מתפרק... די, אהוד, אני רוצה לחיות. בקטע של חיים זה קודם כל, מה לעשות, זה הקטע של הביטחון הכלכלי".

זקן לא חתמה על הסגר הטיעון ובדצמבר 2013, אולמרט מעדכן: "סיכמתי עם רמי אונגר, אני אומר לך, אם אדם אחד בעולם יידע את זה, זה לא יהיה, אבל אני סידרתי לך, שאת תקבלי כל חודש 10,000 דולר אבל הוא לא מוכן להעביר את זה ישירות לחשבון שלך. הוא לא רוצה להסתבך, צריך עוד חשבון, אולי בחוץ לארץ, של מישהו שהכסף יעבור דרכו...".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker