ההצעה המגונה של יו"ר קק"ל לקולט אביטל: "אני מת לזיין אותך"

חברת הכנסת לשעבר סיפרה שאפי שטנצלר פנה אליה עם ההערה בטקס נטיעות אצל שגריר איטליה בישראל. אביטל ענתה לו: "אתה צריך להתבייש". שטנצלר מכחיש

גידי וייץ
גידי וייץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גידי וייץ
גידי וייץ

יושב ראש הקרן הקיימת לישראל (קק"ל), אפי שטנצלר, פנה לחברת הכנסת לשעבר קולט אביטל, ואמר לה "אני מת לזיין אותך". אביטל הטיחה בו בתגובה לכך "אתה צריך להתבייש". הדיאלוג הקצר התנהל בשנה החולפת, בעת טקס נטיעת רימון על ידי קק"ל בביתו של שגריר איטליה בישראל.

לידיעה המלאה באתר הארץ

אחרי האירוע בבית השגריר, אביטל סיפרה עליו לכמה ממקורביה בחודשים האחרונים: "הוא הודיע לי באירוע שהוא מת לזיין אותי. מדוע הגסות הזו?", שאלה אביטל את מקורביה. "נניח שאתה רוצה להתחיל אתי, אז אתה יכול להגיד לי 'את מוצאת חן בעיניי'".

אפי שטנצלרצילום: תומר אפלבאום

לדברי אביטל, "עניתי לו: 'תתבייש לך'. האנשים האלה, לפעמים השתן עולה להם לראש, ונדמה להם שבגלל עמדתם וכוחם איש אינו יכול לעמוד בקסמים שלהם. הייתי די המומה מהעניין". אביטל לא התלוננה על הדברים, על אף שהם גובלים בהטרדה מינית. "ברוך השם, אני יודעת להגן על עצמי", אמרה למקורביה.

אפי שטנצלר מסר בתגובה, כי "לא היו דברים מעולם. שקר וכזב ואפילו מעליב ובוטה. זה לא הסגנון שלי ולא השפה". קולט אביטל סירבה להתייחס לדברים.

קולט אביטלצילום: לימור אדרי

לידיעה המלאה באתר הארץ

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker