מצית "מחאת המילקי": צריך פשוט לעזוב את ישראל כדי שהדברים ישתנו לטובה

"לא בא לי לשבת באוהל ברוטשילד כמו מסכן ולבכות עד שמישהו יקשיב - החלטתי לפעול, אמר בראיון לתוכנית "צינור לילה" בערוץ 10

TheMarker Online
TheMarker Online

"התכנון שלי הוא ליצור תנועה שתעלה לברלין מאות אלפי צעירים וצעירות ישראלים. המוטיבציה שלי? לשרוד". כך אומר האלמוני שפתח קבוצת פייסבוק שמעודדת הגירה לגרמניה, בראיון לתוכנית "צינור לילה" בערוץ 10.

"ישראל זו המדינה שלי ועברית זו השפה שלי, אך אני לא עשיר מספיק כדי לחיות בה. אני מאחל לממשלת ישראל מזל טוב, היא ניצחה אותנו ויצרה כאן את הכלכלה שהיא רצתה", אמר האלמוני שפירסם השבוע את מחיר מעדן חלב בגרמניה בהשוואה למחיר מילקי בישראל והצית את גל "מחאת המילקי" של השבוע האחרון.

לשאלה האם המחאה שלו היא פוליטית השיב: "אני לא תולה תקווה באף פוליטיקאי, לא מימין ולא משמאל. הפיתרון לא יגיע מבית הנבחרים.  פשוט לעזוב את ישראל, ותאמין לי שתוך זמן קצר דברים כאן ישתנו לטובת כולם - כולל מי שישאר בישראל. יצאנו לרחובות. זה לא עבד. הממשלה אולי השתנתה, אבל המחירים רק עלו. מצטער, לא בא לי לשבת באוהל ברוטשילד כמו מסכן ולבכות עד שמישהו יקשיב - החלטתי לפעול".

המרואין ב״צינור לילה״ סירב להזדהות או לחשוף פרטים על עצמו ומסר רק כי הוא בן 25 שעבר לאחרונה לחו״ל. ״כן, עשיתי צבא ואפילו הייתי קצין. כן, שילמתי מסים. לא, לא קיבלתי כסף מהקרן החדשה. אני יודע שבשנייה שאני אחשוף את השם שלי הכל יהפוך להיות אישי. אישה שאני מאד מעריך והתחילה את המחאה לפני שלוש שנים הפכה לקרקס בידי פוליטיקאים והתקשורת בכל ראיון ובאמת שהחיים האישיים שלי לא מעניינים במיוחד״, אמר האלמוני.

צילום: עדי דברת מזריץ

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ