פוליטיקאים, אנשי עסקים ומורשעים: מי הגיע לחתונת בנה של דליה איציק?

השרה לשעבר דליה איציק, שנכשלה בהתמודדות על נשיאות המדינה, חיתנה את בנה, אורי איציק, עם בת זוגו טלי פורת - ולטקס זרמו פוליטיקאים בהווה ולשעבר, כולל כאלה שסרחו, אנשי עסקים בכירים המיודדים ומפרנסים כיום את איציק ועוד

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתי טוקר

השרה לשעבר דליה איציק, שנכשלה בהתמודדות על נשיאות המדינה, חיתנה אתמול (ב') את בנה, אורי איציק, עם בת זוגו טלי פורת - ולטקס זרמו פוליטיקאים בהווה ולשעבר, כולל כאלה שסרחו, אנשי עסקים בכירים המיודדים ומפרנסים כיום את איציק - וגם יו"ר אחד לשעבר של הסתדרות העובדים.

אהוד אולמרט בחתונת בנה של דליה איציקצילום: ניר קידר

מעסיקיה הנוכחיים של איציק הגיעו לאחל מזל טוב, בהם איש העסקים אודי אנג'ל, בכיר קבוצת עופר ובעל השליטה בזכיינית ערוץ 2 רשת. איציק היא נשיאת מיזם שבו מעורבים אנשי קבוצת עופר, "סיסמה לכל תלמיד", תמורת 240 אלף שקל בשנה. לצד אנג'ל, גם רמי לוי, בעלי רשת השיווק, שמעסיק את איציק כדירקטורית תמורת 150-200 אלף שקל בשנה, הגיע לחגוג. דרורית ורטהיים, לעומת זאת, ששותפה בתאגיד המחזו"ר אלה, בו משמשת איציק דירקטוריות, לא הגיעה - אבל בן זוגה איש העסקים רוני פוקס ייצג אותה.

שמעון פרס בחתונת בנה של דליה איציקצילום: ניר קידר

לחתונה הגיע גם אלפרד אקירוב, תורם ותיק של איציק ומי שהעסיק את ידידתה של איציק, שולה זקן - זו שמרצה כיום את תקופת מאסרה בעקבות הרשעתה בתיק הולילנד. מי שיכול היה לנצל את האירוע הזה כדי לייעץ לטייקונים כיצד להתמודד עם ועדי עובדים הוא יו"ר ההסתדרות לשעבר והיועץ הטרי של הנהלת דיסקונט, עופר עיני.

צילום: ניר קידר

המשפחה אמנם ביקשה אירוע "צנוע ואינטימי", אבל בין השולחנות בגן האירועים היוקרתי הבאר של סבא הסתובבו פוליטיקאים שצניעות אינה הצד החזק שלהם - כמו המורשע מפרשת הולילנד, ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט. וגם יו"ר הפועל תל אביב חיים רמון, גם הוא מורשע במעשה מגונה. מהצד הפוליטי הגיע גם ידידה של איציק, שר החוץ אביגדור ליברמן, וחברה נוספת ממפלגתו - סגנית שר הפנים, פאינה קירשנבאום. עניין מיוחד ריכז סביבו הנשיא לשעבר שמעון פרס, שטרח להגיע לחתונה.

עופר עיני בחתונת בנה של דליה איציקצילום: ניר קידר

ומי עוד זכה לשמוע את הזמרת ריטה שרה? גם מנכ"ל הביטוח הלאומי ולשעבר מנכ"ל הדסה, שלמה מור יוסף; יועצו ומקורבו של שר האוצר, אורי שני; נציגו של רונלד לאודר בישראל, אבי בלשניקוב, שליווה את איציק שנים ארוכות בקריירה הפוליטית שלה; והניצב לשעבר יוסי סדבון.

חיים רמון ורעייתו ורד שרון ריבלין רמון בחתונת בנה של דליה איציקצילום: ניר קידר
פאינה קירשבנאום בחתונת בנה של דליה איציקצילום: ניר קידר
פרופ' שלמה מור יוסף בחתונת בנה של דליה איציקצילום: ניר קידר
אורי שני בחתונת בנה של דליה איציקצילום: ניר קידר
אבי בלשניקוב בחתונת בנה של דליה איציקצילום: ניר קידר
רמי לוי ומשפחתו בחתונת בנה של דליה איציקצילום: ניר קידר
אביגדור ליברמן בחתונת בנה של דליה איציקצילום: ניר קידר
אלפרד אקירוב בחתונת בנה של דליה איציקצילום: ניר קידר

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker