מנכ"ל שירות היכרויות למטרות ניאוף: כמיליון ישראלים ביקרו באתר ב-48 שעות

"קצב הביקור באתר שלנו הוא מהמהירים ביותר שהיו לנו עם חנוכת השירות שאנחנו מעניקים ב-39 מדינות", אומר נואל בידרמן, מנכ"ל אשלי-מדיסון ■ 62% מהחברים הם גברים ו-38% הם נשים; 44% מהנשים החברות הן מראשון לציון

חיים הנדוורקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

נואל בידרמן, מנכ"ל שירות ההכרויות למטרות ניאוף אשלי-מדיסון המסיים את ביקורו בישראל לרגל חנוכת השירות בארץ, אומר כי בתוך שתי יממות ביקרו באתר של החברה שלו כ-1 מיליון ישראלים. 90 אלף גברים ונשים נרשמו כחברים.

"אלה נתונים מאד מרשימים", אומר בידרמן בשיחת סקייפ. "קצב הביקור באתר שלנו הוא מהמהירים ביותר שהיו לנו עם חנוכת השירות שאנחנו מעניקים ב-39 מדינות. אני מאמין שנעמוד ביעד שלנו ל-250 אלף חברים בשנה הראשונה לפעילות שלנו. אני מאמין שיש לנו עסק טוב כאן".

את השירות לישראלים באנגלית חנכה החברה עוד בחודש פברואר. ביום שני פתחה החברה את השירות בעברית. "עיקר העניין בשירות שלנו מגיע מהערים הבאות לפי הסדר הבא: תל אביב, ירושלים, חיפה, נצרת, ראשון לציון, הרצליה ונתניה. 40% מכלל החברים הם מתל אביב.

נואל בידרמן, מייסד אתר אשלי מדיסון

על פי הנתונים שיש לבידרמן בנוגע לאתר באנגלית המיועד לישראלים: 62% מהחברים הם גברים ו-38% הם נשים (נשים לא משלמות). 44% מהנשים החברות הן מראשון לציון. קצב התגובה של נשים לפניות אליהן הוא כפול במהירות מקצב התגובה של נשים בארצות הברית.

בידרמן מבקר בישראל כדי לקדם את פתיחת האתר של אשלי-מדיסון. הוא אומר כי החברה שלו תשקיע 100 אלף דולר בפרסום כדי לקדם את האתר בחודשים הקרובים. "אני מסיים בימים אלה את ביקורי בישראל. לא ביקרתי בישראל 16 שנה. האנשים בישראל נראים לי הרבה יותר רגועים ושמחים ממה שהיה פעם. כל כך הרבה השתנתה חוץ מזה שמכבי תל אביב היא עדיין האלופה בכדורסל".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום