התארגנות ברשת לקבלת הנחה בקופות גמל

נתן שבע
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתן שבע

>> האם תצליח קבוצת משקיעים בקופות הגמל וקרנות השתלמות לעקוף את הסוכנים ולהשיג הנחה דרסטית בדמי הניהול? חוסך בשם יתיר בן שלמה פירסם לפני שבועיים בבלוג שלו באינטרנט קריאה לבעלי קופות גמל וקרנות השתלמות המבקשים לעבור לילין לפידות להירשם אצלו כדי לנסות ולהשיג הנחה בדמי הניהול ל-0.5%.

לדבריו, הפנייה נעשית לאנשי ילין לפידות משום שאלה הצליחו להניב תשואות טובות בשנים האחרונות. "אני לא משווק פנסיוני ולא יועץ פנסיוני", הוא כותב בבלוג. "אני לא מקבל עמלה או תשלום משום גוף פנסיוני - לא ילין לפידות ולא שום גוף אחר. יש לי כספים בקופות הגמל וקרנות ההשתלמות של ילין לפידות כי אני חושב שזהו המקום הטוב ביותר עבורם".

לטענת בן שלמה, איש תוכנה במקצועו, בתוך שבועיים הוא הצליח לארגן עשרות אנשים שהביעו נכונות להעביר את כספם בסך של יותר מ-10 מיליון שקל. "אני לא מנסה להרוויח", הוא אומר. "האינטרס של בית ההשקעות הוא לא להסתכסך עם הסוכן, לכן אין להם אינטרס להעניק הנחה דרסטית בדמי הניהול".

מילין לפידות נמסר בתגובה: היוזמה לא תואמה איתנו. בילין לפידות דמי הניהול מהצבירה נמוכים יחסית ואף לקוח אינו משלם דמי ניהול מההפקדות. עם זאת, אין באפשרותנו להציע ניהול קופות גמל בדמי הניהול שצויינו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker