ערבים להצלחה כלכלית

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

היום נפתחת במלון גולדן קראון בנצרת ועידת העסקים הערבית השלישית - הכנס הכלכלי הגדול של המגזר הערבי, שנועד לפיתוח והעצמת העסקים במגזר. הוועידה תשלב גם השנה הרצאות ופאנלים בהנחייתם של בכירי הקהילה העסקית הישראלית והערבית מישראל, הרשות הפלסטינית ומדינות האזור.

לראשונה השנה תכלול הוועידה מסלול היי-טק, כחלק מהתהליך של התבססות התעשייה בחברה הערבית בישראל. יוזם הכנס, ד"ר באסל ג'טאס, מייסד ויו"ר מגזין הכלכלה בערבית "מאלקום", אמר אתמול כי "הוועידה תתמקד בנושאים הקשורים לפיתוח והעצמת שוק העסקים במגזר הערבי, תוך שימת דגש על התנאים הקשים שאתם מתמודד איש העסקים והיזם הערבי בישראל. כמו כן, אני מקווה שהוועידה תחזק את שיתוף הפעולה בין המגזר הערבי, הישראלי והפלסטיני".

הדוברים המרכזיים בוועידה יהיו יו"ר בנק הפועלים יאיר סרוסי, שידבר על המגזר הערבי כמנוף צמיחה חברתי-עסקי לישראל; פרופ' מאהר דבאח, מנהל המרכז הבינתחומי לדיני תחרות באוניברסיטת לונדון, יספר כיצד יכולים העסקים הערבים להתפתח בכלכלה הישראלית; וד"ר אלישע ינאי, יו"ר איגוד תעשיות הטכנולוגיה והמידע, ירצה בנושא התפתחות ההיי-טק בישראל ואימוץ מודל ההצלחה לחברה הערבית. דוברים נוספים יהיו שגריר בריטניה בישראל מתיו גולד, נגיד הרשות המוניטרית הפלסטינית ד"ר ג'יהאד אלוזיר, ומייסד והעורך הראשי של TheMarker גיא רולניק.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker