המוכר דרש 2.4 מיליון שקל; בכמה נמכרה הווילה בפרדס חנה?

על מגרש של 470 מ"ר משתרע הבית על 187 מ"ר שטח בנוי ובו 6 חדרים ■ בנכס טרם הותקנו מזגנים ומטבח

נמרוד בוסו
נמרוד בוסו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

העסקה: בשכונת "מגד" בפרדס חנה נמכרה וילה חדשה בת 6 חדרים תמורת 2.1 מיליון שקל. השטח הבנוי של הנכס ברחוב גורדוניה בשכונה הוא 187 מ"ר והוא ניצב על מגרש של 470 מ"ר, וכולל מחסן ושתי חניות לא מקורות. הנכס אינו כולל מיזוג אוויר, מטבח או גינה. הרוכשים הם משפחה משפרת דיור בת 4 נפשות, אשר התגוררה בנכס אחר ביישוב. האכלוס מתוכנן לאמצע-סוף אפריל. המוכר הוא יזם פרטי שרכש את הקרקע לפני כמה שנים.

השכונה: שכונת "מגד" היא שכונה ותיקה בפרדס חנה, המאופיינת בצמודי קרקע ונחשבת לאיכותית. רחוב גורדוניה בו ממוקם הנכס הוא רחוב חדש בהרחבה של השכונה. במשרד התיווך רימקס פרדס חנה, שביצע את העסקה, אומרים כי עיקר המתעניינים ברכישות במקום מגיעים מאזור השרון. תחבורתית, השכונה נהנית מיציאה מהירה לכביש 65 המוליך לכבישים 2 ו-4. עם זאת, מוסדות הציבור מרוחקים מהמקום יחסית.

הוילה בפרדס חנהצילום: אלון אשר

ניתוח עסקה: הבית שנמכר הוא חלק מקומפלקס של כמה בתים פרטיים שהוצאו לשוק לפני כשנתיים, ובמשך תקופה ממושכת לא נמכרו בשל תמחור גבוה שהחל מ-2.4 מיליון שקל. עם הזמן ירד המוכר במחיר המבוקש, ולבסוף כאמור בוצעה העסקה ב-2.1 מיליון שקל. העסקה בוצעה בטווח המחירים המקובל באזור לנכסים מסוג זה, אך לכך יש עוד להוסיף את העובדה שהבית "עירום" וכאמור אינו כולל תוספות כגון מיזוג אוויר ומטבח.

שורה תחתונה: העסקה בטווח העליון של מחירי השוק.

-

השתתפו בניתוח העסקה: אלון אשר, זכיין רימקס פרדס חנה; דוד דגן, זכיין רשף נכסים פרדס חנה-כרכור

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker