אשכנזי מתכונן לדו"ח המבקר בפרשת הרפז: שכר משרד יח"צ

ביום ראשון הקרוב צפויה להתפרסם טיוטת דו"ח המבקר בעניין הפרשה

ערן אזרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ערן אזרן

רב אלוף במיל' גבי אשכנזי, שכר את משרד יחסי הציבור "בן חורין אלכסנדרוביץ אסטרטגיה ותקשורת"  לייצג אותו בתקשורת בנושא דו"ח המבקר בפרשת מסמך הרפז. מי שיוביל את הייצוג הוא איתי בן חורין, מנכ"ל המשרד. ביום ראשון הקרוב בשעה ארבע אר הצהרים צפויה להתפרסם טיוטת דו"ח המבקר בעניין הפרשה. הטיוטה תחולק למעורבים המרכזיים בפרשה, ובהם שר הביטחון אהוד ברק ואשכנזי.

גבי אשכנזי, לפני כשנהצילום: אוליבייה פיטוסי

המבקר מיכה לינדנשטראוס השלים את כתיבת הטיוטה לאחר שנה וחמישה חודשים, בהם בדק את פרשת המסמך המזויף שנכתב על רקע המירוץ לרמטכ"לות. חקירת המשטרה העלתה כי סא"ל (מיל') בועז הרפז, מקורבו של הרמטכ"ל לשעבר גבי אשכנזי, זייף את המכתב, בניסיון להשפיע על ההכרעה במינוי.

נראה שיופצו שישה עותקי הטיוטה המלאה לארבעת המעורבים המרכזיים: ברק, אשכנזי, ראש מטה שר הביטחון יוני קורן ועוזרו לשעבר של אשכנזי, אל"מ ארז וינר. יישלחו עותקים גם לרמטכ"ל בני גנץ וליועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין. מעורבים אחרים בפרשה יקבלו קטעים מהטיוטה, בתחומים הנוגעים לתפקודם.

אשכנזי מכהן כיום בין השאר כיו"ר דירקטוריון שמן משאבי נפט וגז. במסגרת תפקידו, מעניק אשכנזי לחברה שירותי ייעוץ, ומשתתף בתכנון אסטרטגי של פעילות החברה ובזיהוי הזדמנויות עסקיות עבורה. בנוסף, מייצג אשכנזי את השותפות מול רשויות ממשלתיות ומול משקיעיה. תנאי העסקתו של הרמטכ"ל לשעבר כוללים שכר חודשי בהיקף של 100 אלף שקל וכן בונוסים. בנוסף, קיבל אשכנזי 85 מיליון אופציות לא סחירות, כחלק מתכנית התגמול.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker