קצרים

נתי טוקר

הרשות השנייה הפסיקה יום שידורים נגד "כפייה חילונית" ברדיו קול ברמה >> תחנת הרדיו החרדית קיימה ביום שני השבוע יום שידורים במחאה על הוראת הרשות השנייה שחייבה את התחנה להעלות נשים לשידור. בתחנה לא מעלים נשים לשידור בשעות היום, ומקצים לנשים רצועה יומית של שעה בבוקר.

במסגרת יום השידורים הועלו לשידור מאזינים ומאזינות, שלדברי התחנה "הביעו את מחאתם על ההתערבות הבוטה של גורמים במגזר החילוני באורח חייו של המגזר החרדי". יום השידורים הופסק בהוראת הרשות השנייה. מהרשות נמסר כי השידורים הופסקו "בעקבות פניית מנכ"ל הרשות, שכן חל איסור על ניצול במת השידורים לצורך קידום ענייניו".

בתחנה אומרים מנגד, כי במכתב מהיועצת המשפטית של הרשות בעניין נכתב רק כי יש להשמיע את כל הדעות בנושא במהלך השידורים, וכי התחנה אכן העלתה לשידור את ח"כ ציפי חוטובלי (הליכוד), שדיברה בנושא במשך 40 דקות. בתחנה אומרים כי פעלו לפי ההוראות וכי השידור הופסק מטעמים אחרים.

נגד התחנה נפתח גם הליך הפרה לכאורה, לאחר שהעלתה באותו נושא לשידור את חברת מועצת הרשות השנייה, ד"ר דליה זליקוביץ', ללא ידיעתה.

-

בשעת חירום: מסך הטלוויזיה יפוצל >> הרשות השנייה ופיקוד העורף הסכימו באחרונה על הפעלתה של מערכת מפ"ל (מערכת פריצה לשידורי הטלוויזיה והרדיו), שתאפשר לפצל את מסכי הטלוויזיה של ערוצים 2 ו-10 בשעת חירום, כך שבשליש מהמסך תופיע מפת ישראל עם סימון אזורי הסיכון, וביתר המסך יימשכו השידורים כרגיל.

פיקוד העורף מחלק כיום את ישראל לאזורי התראה ממוקדים. בעת חירום, על המפה במסך המפוצל יסומנו באדום האזורים שלגביהם קיימת התראה. בנוסף, השידורים יופרעו לטובת הקראה של שמות האזורים שעל תושביהם להיכנס למרחבים מוגנים.

מנכ"ל הרשות, מנשה סמירה, מסר: "שיתוף הפעולה עם פיקוד העורף איפשר את הפעלת המערכת, שתשפר את ההתרעה בשעת החירום באמצעות ערוצי הטלוויזיה המרכזיים ותחנות הרדיו. בכך יבואו לידי ביטוי חשיבותם ומרכזיותם של ערוצים אלה עבור הציבור הישראלי וינוצל מעמדם כ'מדורת השבט'".

-

תקציב הפרסום של פוקס וללין עובר מזרמון גולדמן לגיתם BBDO >> התקציב השנתי של שתי הרשתות מקבוצת פוקס מסתכם בכ-10 מיליון שקל. מ-1997 מטפל בתקציב פוקס משרד הפרסום זרמון גולדמן. בחמש השנים האחרונות מטפל המשרד גם בתקציב ללין. הפרזנטורים של פוקס הם בר רפאלי ונועם טור, הצפויים להמשיך בתפקידים עם המעבר. הפרזנטורית של ללין, יעל בר-זהר, תמשיך גם היא בתפקידה. עבור זרמון גולדמן מדובר במכה נוספת, לאחר שאיבד בחודשים האחרונים גם את תקציבי AIG, סיטרואן ואפריל.

מנכ"ל קבוצת פוקס, הראל ויזל, מסר: "אני מודה לזרמון-גולדמן על שנים רבות של עשייה פורה ויצירתית. זרמון-גולדמן היו עמנו מתחילת הדרך, עוד כשהיינו מותג קטן, והם בהחלט שותפים למיצוב של פוקס כיום כמותג מוביל. זרמון-גולדמן הם בשבילי כמו משפחה ואני מאחל להם הרבה הצלחה".

סמנכ"ל השיווק והפרסום של קבוצת פוקס, עינת פורטוגלי, מסרה: "אנו יוצאים לדרך חדשה עם משרד הפרסום גיתם BBDO. כולי תקווה כי השותפות החדשה עם משרד הפרסום החדש תהיה פוריה ומוצלחת וכי יחד נמשיך את תנופת הצמיחה והחדשנות של פוקס וללין בישראל ובעולם".

-

תקציב הפרסום של ישרוטל יעבור מ-JWT לאדלר חומסקי >> תקציב הרשת הגיע ב-2011 לכ-20 מיליון שקל. בימים האחרונים זכה אדלר גם בתקציבי הפרסום של סטימצקי ו-AIG (שיטופל במשרד הפרסום LEAD של אדלר חומסקי).

-

משרד הפרסום אקספרט ינהל את תקציב הפרסום של חמת >> משרד הפרסום מקבוצת באומן בר ריבנאי ינהל את תקציב הפרסום של יצרנית ויצואנית הברזים, הצפוי להסתכם בכ-4.5 מיליון שקל בשנה. בין היתר, מתכוונת החברה לפעול להשגת קהלי יעד חדשים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker