אומ"ץ: "בית ראש הממשלה הפך לבית אבות סיעודי על חשבון הציבור"

אומ"ץ הגיש תלונה ליועץ המשפטי לממשלה על הפיכת בית ראש הממשלה למשכן קבע לאביה של אשת ראש הממשלה על חשבון הציבור ועל שיכונה של עובדת זרה

מוטי בסוק
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

תנועת אומ"ץ הגיש תלונה ליועץ המשפטי לממשלה על הפיכת בית ראש הממשלה למשכן קבע לאביה של אשת ראש הממשלה על חשבון הציבור ועל שיכונה של עובדת זרה בבית ראש הממשלה.

המטפלת טארה קומרי צילום: סלמן אמיל

במכתב ליועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, הביעה תנועת אומ"ץ פליאה על שראש הממשלה, בנימין נתניהו ורעייתו שרה, הפכו את בית ראש הממשלה, על חשבון משלם המסים, למשכן הקבע של אשת ראש הממשלה, וכי שיכנו בביתם עובדת זרה נפאלית.

במכתב, החתום ע"י עו"ד פנחס (פיני) פישלר, נאמר: "מרשתי מבקשת להביא לתשומת לב אדוני ולהאיר עיניו בכך, כי תמוהה בעיניה העובדה שבית ראש הממשלה, הפך ל'מעון קבוע' /'משכן קבע' למגורי אביה הקשיש (יבדל לחיים טובים וארוכים) של אשת ראש הממשלה על חשבון משלם המסים והקופה הציבורית הדלה כאילו הפך משכן ראש הממשלה ל'בית אבות סיעודי'.

"עוד מבקשת מרשתי לבחון מחדש את השיקולים שעמדו מאחורי ההחלטה לאפשר הלנת מטפלת זרה בתוך משכן ראש הממשלה, על ההשלכות הביטחונית. בכל הכבוד, סבורה מרשתי, כי בישראל ניתן למצוא עובדות סיעודיות אחראיות, מקצועיות, מיומנות ומסורות אשר תעמודנה בכל הקריטריונים המתבקשים לצורך העסקה בבית ראש הממשלה ותשמחנה לעסוק בעיסוקן.

"בהזדמנות זו, מרשתי מבקשת להביע את תודתה והערכתה על התערבותך המהירה בעניין החומרה שבהעסקת מערך הדוברות של משרד ראש הממשלה בפרשה הנ"ל שכל היבטיה מסתכמים בסכסוך אזרחי (או פלילי) שאינו קשור כל ועיקר למשרד ראש הממשלה ולראש הממשלה במסגרת תפקידו ועיסוקיו".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker