בדקו למי אתם משכירים את הנכס שלכם

בדיקה פשוטה תאפשר לכם לבדוק את מצבו של השוכר הבא שלכם ויכולה לחסוך סיכונים מיותרים, ריצות לבתי משפט והפסד כספי ולילות בלי שינה. איך תעשו זאת? הכירו את דוח קרדיטצ'ק אשר הגיע סופסוף גם לישראל!

תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תוכן שיווקי

בבתי המשפט בישראל מתנהלות אלפי תביעות בשנה כנגד שוכרי דירות פרטיים וכנגד עסקים שלא שילמו את שכר הדירה שלהם או עמדו בהתחייבויות עפ"י החוזה שנחתם בינם לבין בעל הנכס. גם צ'קים פתוחים וערבויות אינספור לא תמיד עוזרים ביום הדין ובשורה התחתונה והמצערת קשה מאד להגן על בעלי נכסים כנגד שוכרים בעייתיים אשר מכירים את כל הטריקים והשטיקים שמאפשרים להם לחמוק מתשלום, או אפילו שוכרים תמימים אשר הסתבכו והפכו להיות חדלי פירעון. כך או כך מסתבר שאנשים אשר אינם עומדים בהתחייבויות שלהם יש דפוס התנהגות קבוע אשר מוגדר בהגייה המקצועית כ"מוסר תשלומים", זהו נתון המשמש חברות רבות כולל הבנקים על מנת להחליט בהתבסס על מדד זה האם אפשר להעניק הלוואה או אשראי לאדם.

הדוחות של קרדיטצ'ק נותנים אינדיקציה ראשונית אשר על פיה ניתן לבצע החלטה מושכלת וזהירה המבוססת על מקורות מידע מגוונים ומהימנים

בעולם המערבי ובעיקר בארה"ב נהוג להוציא דוח קרדיטצ'ק (מוכר גם בשם קרדיט-ריפורט) על כל אדם המבקש להשכיר נכס, לקנות באשראי, למסור צ'ק, לעשות מנוי עם תשלום מתמשך ואפילו לאנשים אשר מגישים מעומדות למשרה. שיטה זו בודקת את ההיסטוריה הפיננסית ואת ההתנהלות מול גופי אשראי ובנקים, אך מכיל גם מידע מתאגידים ממשלתיים כגון הוצל"פ, בתי המשפט והכונס הרשמי ועוד.

ובכן, הבשורה הגיעה גם לישראל וכדאי לזכור מהיום את הביטוי "קרדיטצ'ק" (Credit Check). הדוח יאפשר לכם לקבל באופן מקוון מידע המציג את סיכון ההתקשרות עם אדם פרטי או עצמאי ומתאים בעיקר למי שמשכיר את הנכס שלו, מוכר את הרכב שלו, מקבל צ'ק, נותן אשראי, מגייס עובד או כל סיבה אחרת המצריכה בדיקה על מוסר תשלומים של אדם ועל עברו הפיננסי והמשפטי. עלות הדוח נמוכה ועומדת היום על 149 כולל מע"מ, בהחלט מחיר ששווה את ההשקעה וניתן להתייחס אליו כמו ביטוח סיכונים קטן. מי שרוצה לבדוק תאגידים יכול להשתמש בדוחות מקבילים אשר נקראים דוחות מידע עסקי אשר בודקים הן את התאגיד והן את בעלי המניות בתאגיד.

הדוחות נותנים אינדיקציה ראשונית אשר על פיה ניתן לבצע החלטה מושכלת וזהירה המבוססת על מקורות מידע מגוונים ומהימנים הבודקים ומצביעים על תמרורי אזהרה בכל הקשור בחשבונות מוגבלים בבנקים, מידע על פשיטת רגל בשבע השנים האחרונות, פירוק תיקים פתוחים בהוצאה לפועל, מידע משפטי ופלילי ועוד.

חברת DataCheck היא זו שמספקת את השירות על מנת להפחית סיכוני התקשרות לעסקים ולפרטיים כאחד. באתר החברה ניתן להזמין און-ליין דוחות שונים ולקבל את הדוח ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני בתוך מספר שעות. כל מה שאתם צריכים זה את מספר ת"ז של אדם, (או לחלופין ע.מ או ח.פ), והדוח ישלח אליכם.

להזמנת דוחות לחץ כאן

כתבות מומלצות

עומסים בנתב"ג

מבחינת חברות התעופה, השאלה אם תגיעו ליעד עם המזוודה היא "בעדיפות אחרונה"

נשיא רוסיה, ולדימיר פוטין

רוסיה הגיעה לחדלות פירעון — לראשונה מ-1918

כספומט ביטקוין ברומניה. רשתות בלוקצ'יין שיצליחו לשרוד את התקופה הנוכחית - ייתכן שיזכו בכל הקופה

המשבר בקריפטו נכנס לשלב הבא: מלחמת כל בכל

גילה פימה. "בשיא הקושי שלי ראיתי שאני יכולה להעלות חיוך למישהו אחר שקשה לו"

"לעבודה שלי יש סטיגמות, היא לא נחשקת. אבל לא אכפת לי מה חושבים"

כתבות שאולי פספסתם

אילו מניות עשויות לשרוד טלטלות קשות?

"שגר ושכח": האם יש מניה ששווה להשקיע בה ל-20 שנה?

ארוחה של מקדונלד'ס. המגמה הכללית של השמנה לא יכולה להיות מיוחסת רק להתנהגות של הפרט, אלא גם לסביבה שבה כולנו חיים

בשקט בשקט, העלימה מקדונלד'ס אופציה מהתפריט – והיא יודעת בדיוק למה