&nbsp

תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תוכן שיווקי

מכתב אישי מאת רו"ח ארז זלצמן1 ליועץ ההשקעות ולמשקיע. "הכוח המקצועי שלנו טמון בפשטות. קל ופשוט למשקיעים וליועצים לעקוב אחר הביצועים של קרן אחת ויחידה בקטגוריה גם בזמני עליות וגם בירידות. למרות שמבחינתנו מדובר בסיכון גדול שכן אין לנו עלה תאנה תורן להסתתר מאחוריו, זה גם התמריץ הגבוה שלנו להמשיך להצטיין וליישם את כל מה שאנחנו באמת ובתמים מאמינים בו".

למה KZI מנהלת השקעות של קרן אג"ח אחת בלבד - KZI אג"ח 2,4,5(!)(1B)?

לא אחת אנו נשאלים ע"י יועצי השקעות העוקבים בדריכות אחר הביצועים של קרן האג"ח שאת השקעותיה אנו מנהלים2; למה בית ההשקעות לא מנהל השקעות של קרנות אג"ח נוספות4, או האם אנחנו מתכננים לנהל השקעות2 של קרנות אג"ח נוספות למשל קונצרניות, ממשלתיות, קצרות, ארוכות...

התשובה שלנו אחת היא- כדי לשאוף להרוויח כסף, בית ההשקעות לא מנהל וגם לא ינהל השקעות1 של יותר מקרן אג"ח אחת3. הסיבה לכך הינה מקצועית נטו ואנו מעוניינים לנצל מכתב זה אליכם כדי לנסות ולהסביר בקצרה את תפיסת עולמנו אשר במרכזה עומד המשקיע, או ליתר דיוק, איך אנחנו יכולים להגדיל את הסבירות של המשקיע להרוויח יותר כסף6.

את בית ההשקעות KZI מנחים שלושה עקרונות:

עקרון ה- 100% - במטרה לחשוף מולכם את היכולת האמיתית שלנו להפיק תשואה6, אנו מנהלים השקעות2 של קרן אג"ח אחת בלבד3. במידה והיינו מנהלים השקעותיהן של 5 קרנות נאמנות ורק אחת מהן הייתה מובילה את הקטגוריה, מה הסיכוי של משקיע/יועץ לבחור מראש את הקרן הטובה ביותר?

אכן לא ניתן לדעת אם הקרן תמשיך להוביל בתוצאותיה כפי שעשתה עד כה6,7 אולם בזכות העובדה שהקרן מהווה 100% מתוך הנכסים שהשקעותיהם מנוהלים על ידינו בקטגוריית הסיווג של הקרן (אג"ח בארץ אחר; אג"ח כללי)3, זו האינדיקציה הטובה ביותר לגבי היכולות שלנו להניב תוצאות לאורך זמן6.

עקרון הפשטות - הכוח המקצועי שלנו טמון בפשטות. קל ופשוט למשקיעים וליועצים לעקוב אחר הביצועים של קרן אחת ויחידה בקטגוריה גם בזמני עליות וגם בירידות. מבחינתנו מדובר בסיכון גדול שכן אין לנו עלה תאנה תורן להסתתר מאחוריו, אבל זה גם התמריץ הגבוה שלנו להמשיך6 וליישם את כל מה שאנחנו באמת ובתמים מאמינים בו.

עקרון הקרן המנוהלת - אנו מאמינים כי לאחר הבנת פרופיל החשיפה של המשקיע ויכולתו לעמוד בתנודתיות, הפוטנציאל עבורו להרוויח6 יעשה באמצעות בחירת קרן מנוהלת שתפטור אותו מהחלטות הקשורות לנושאים מקצועיים בהשקעה. נושאים כמו בחירת המח"מ המתאים לתקופה, משקל האג"ח הקונצרני אל מול הממשלתי, אחוז הנזילות הנכון לתקופה וכד'. משקיעים הניזונים מהפרסומים המועברים בתקשורת, מודעים להזדמנויות רק לאחר שהסקטורים עלו, ולכן משקיעים בשלהי גל העליות כאשר הסיכוי קטן והסיכון גדול.

ההחלטות הנ"ל צריכות להתבצע ע"י מנהל ההשקעות של הקרן1 שיבצע את השינויים הנדרשים בהתאם לניתוחים כלכליים וחשבונאיים, אשר לוקחים בחשבון את הציפיות לעתיד וההזדמנויות הנוצרות לפרקים בשוק.

לפרטים נוספים על הקרן KZI אג"ח 5(!)(1B)

האמור אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם ואינו מהווה הצעה לרכישת יחידות בקרנות נאמנות, המתבצעת על פי תשקיף הקרן והדיווחים שבתוקף

1רו"ח ארז זלצמן הינו בעלים ומנכ"ל של בית ההשקעות קיי. זי. איי ניהול השקעות בע"מ, חברה פרטית בעלת רישיון ניהול תיקים ושיווק השקעות, העוסקת בניהול תיקי השקעות ובניהול השקעות של קרנות נאמנות בניהול מיטב ניהול קרנות נאמנות (1982) בע"מ. לפיכך לכותב המכתב עניין אישי בקרן נשוא המכתב.

2מנהל קרן הנאמנות "KZI אג"ח 4"(!)(1B) הינו מיטב ניהול קרנות נאמנות (1982) בע"מ, ומנהל ההשקעות החיצוני של נכסי הקרן הינו קיי.זי.איי ניהול השקעות בע"מ.

3 נכון ליום 17.4.11. מנהלת קיי. זי. איי ניהול השקעות בע"מ השקעות של קרן נאמנות אחת בקטגוריית הסיווג לצורך פרסום: אג"ח בארץ – אחר; אג"ח כללי". אין לראות באמור משום התחייבות מנהל השקעות שלא לנהל בעתיד השקעות של קרנות אג"ח נוספות. 4 יובהר כי למנהל הקרן, מיטב - ניהול קרנות נאמנות (1982) בע"מ 15 קרנות נאמנות הנכללות בקטגוריית הסיווג אג"ח בארץ – אחר, אג"ח כללי נכון ל30.4.2011. 5 חשיפה למניות עד 10% (בער ך מוחלט). חשיפה למט "ח עד 30% (בערך מוחלט); (!) - הכללת סימן הקריאה בשם הקרן משמעותו, כי עפ"י מדיניות ההשקעות של הקרן, שיעור החשיפה האפשרי שלה לאג"ח שאינו בדירוג השקעה (אג"ח בדירוג נמוך יותר מדירוג -BBB או דירוג מקביל לו או שאינו מדורג כלל) עשוי לעלות על שיעור החשיפה המרבי של הקרן למניות, כאמור בפרופיל החשיפה של הקרן, דהיינו על 10% מהשווי הנקי של נכסי הקרן 6 אין בתשואות הקרן בעבר בכדי להצביע על תשואות הקרן בעתיד ואין באמור משום התחייבות מנהל ההשקעות ו/או מנהל הקרן להשגת תשואות עודפות. 7. בשנת 2010 הניבה הקרן תשואה של 19.68% ובשנת 2009 הניבה הקרן תשואה של 87.35%. מתחילת השנה ועד ל 1.5.11 תשואת הקרן היא 3.92%.

כתבות מומלצות

בנייני דירות בסין. המחירים יצאו משליטה - הגיע זמן לתיקון?

האוויר מתחיל לצאת משוק הדיור ברחבי העולם. להלן חמש דוגמאות

קומת המסחר בבורסת ניו יורק. נדרש אומץ לב גדול כדי לקנות כשהשווקים נופלים

אחרי נפילה של יותר מ-20%, הגיע הזמן לקנות מניות? זה המדד שצריך לבדוק

מטוס של וויז אייר. החברה הציעה פיצוי של 600 יורו

אל על מובילה בביטולים, המטוס של וויז אייר "קיבל מכת ברק": קיץ כאוטי בנתב"ג

רכבת תחתית בספרד. הקמת המטרו בישראל מוערכת בעלות של 150 מיליארד שקל

מיליארדים מהפקעות קרקע, סמכויות אגרסיביות, ופוליטיקה קטנה: המלחמה על חוק המטרו

כתבות שאולי פספסתם

סטודנטים באוניברסיטה העברית בירושלים. שיעורי התעסוקה עולים בהתמדה עם העלייה ברמת ההשכלה

איך מטפסים לעשירון השכר העליון — ומי מצא דרך עקיפה כדי להגיע אליו

גמר אקס פקטור. הוחלט שלא תשמש יותר לבחירת הנציג לאירוויזיון

"הכל זה הוא": שורת עזיבות ורייטינג צונח - למה רשת מובסת בקרב מול קשת?