תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

עם מט"ח 24 סוחרים סביב השעון גם בעברית!

זה יכול להיות השכן שלך מלמעלה, הרופא שלך, החברים מהכדורגל, אפילו זה שעומד לידך בפקק. יותר ויותר ישראלים מתחברים להזדמנויות בשוק ההון עם מט"ח 24

זו כבר תופעה. יותר ויותר ישראלים מתחברים בדרך אחרת לשוק ההון. מטבעות, סחורות ומדדים הפכו לנושאים היותר מדוברים בכל סלון. מט"ח 24, המפעילה חדר עסקאות פרטי, 24 שעות ביממה, בעברית, מובילה את המגמה ומחברת את המשקיעים בישראל להזדמנויות, באמצעות מערכת אינטרנטית מתקדמת, מערך קורסים מקיף ושרות הכולל היכרות אישית עם כל לקוח. מט"ח 24, זו יכולה להיות ההזדמנות שלך להתחבר לשוק ולהזדמנויות החמות ביותר!

עד לפני מספר שנים, המסחר בשוק ההון היה נחלתם של המבינים בלבד. רק מקצוענים ומי שלמדו את התחום או עסקו בו, יכלו לסחור ולהרוויח. היום, כל אחד יכול לעשות את זה, בין היתר, בזכות מידע ונתונים הזמינים לכל ולמערכות מסחר אינטרנטיות חכמות וידידותיות.וכדי לחדד: אם פעם רק בנקים ואנשי מקצוע היו חשופים לעולם הדינמי הזה, הרי שפיתוחים טכנולוגיים בולטים חשפו את שוק ההון למסך הפרטי של כל אחד. בבית.

והנה עדכון: חברת מט"ח 24 מובילה לא רק את החיבור הזה בין המערכות המתקדמות והידידותיות, היא חשפה בשורה חדשה לעולם ההשקעות. היא מציעה לא רק מערכות מסחר מתקדמות, אלא ערכים מוספים רבים, כמו עדכונים שוטפים מהשווקים, הדרכה מקצועית, תמיכה לאורך כל הדרך ומה שיתברר כחשוב מכול: שירות אישי, בעברית, 24 שעות ביממה. על רקע זה, לא מפליא, שיותר ויותר ישראלים בוחרים להתחבר להזדמנויות בשוק ההון, עם מט"ח 24.

עונים לך בעברית, 24 שעות ביממה

השעה 21:25. בחדשות מדברים על שינוי במחיר הנפט. שינוי שאתה יכול, בעצם, להרוויח ממנו . ברור לך שאתה צריך לפעול, ומהר, כדי להפוך את ההזדמנות הזו  לשקלים בחשבון הבנק שלך. אבל הבנקים, מה לעשות, לא עובדים בשעות כאלה. הגופים שכן עובדים מפנים אותך לנציגי שירות דוברי אנגלית בקפריסין או בהודו ואתה לא בטוח שהם באמת הבינו מה ביקשת מהם לעשות עם הכסף שלך.

הבשורה החדשה של מט"ח 24 עבור המשקיעים: חדר העסקאות שלה, הממוקם באזור העסקים של תל אביב, מעניק שירות בעברית, 24 שעות ביממה. כן, לא משנה באיזו שעה תתקשר, תמיד יענו לך בעברית, תמיד יבינו אותך ותמיד יחברו אותך להזדמנויות בדרך היעילה ביותר, להזדמנויות אשר עשויות להיות עבורך מקור לרווחים".

לדעת כל מה שקורה, בכל השווקים, בכל העולם

למרבה הצער, ההזדמנויות לא צצות על פי לוח זמנים מסודר. הן לא מודיעות מראש, הן פשוט מופיעות. יש כאלה שמתעלמים מהן ויש כאלה שיודעים שניתן לעשות מהן כסף טוב. הלקוחות של מט"ח 24, למשל. מט"ח 24 יודעת לחבר את הלקוחות שלה להזדמנויות באמצעות מגוון ערוצים אפקטיביים: מערכות ממוחשבות מתקדמות, עדכונים טלפוניים, עדכונים במייל והודעות SMS, ואמצעים נוספים שעוטפים את המשקיעים במידע העדכני בזמן אמיתי. העיקרון המנחה: כל אירוע חדשותי, יכול להפוך בקלות לאירוע כלכלי, וכל אירוע כלכלי יכול להפוך לרווחי. התנאי העיקרי: לדעת על אירוע כלכלי כזה בזמן. מט"ח 24, כתפיסה מנחה, עוקבת ברציפות אחר כול מקורות המידע העדכניים ביותר המאפשרים לה  לעדכן כל לקוח, בכל רגע נתון בכל מה שקורה בשווקים.

משקיעים בידע שלך

לא מעט גופים בשוק ההון, מעניקים ללקוחות שלהם את הכלים ושולחים אותם לדרכם באיחולי הצלחה. במט"ח 24 הסיפור שונה לגמרי. הם מצליחים להוכיח שחשוב להם שכל לקוח יוכל לפעול כמו שחקן מנוסה. לכן, מוצעות ללקוחות החברה, דרכים מגוונות להעמיק את הידע שלהם בשוק ההון ובעולם ההשקעות. לקוחות מט"ח 24 נהנים מהדרכה אישית של סוחרים מנוסים וותיקים, בבית מט"ח 24 או באמצעות הרשת, מקורסים מתקדמים לניתוח שוק ועוד. מטרת ההדרכות היא לאפשר ללקוחות החברה לזהות הזדמנויות לפני כולם ולנסות לנצל אותן לטובת שורת הרווח שלהם. את הידע שרוכשים לקוחות מט"ח 24 הם יכולים לתרגם להשקעה הנכונה ביותר והרווחית ביותר עבורם.

לוקחים אותך אישית

רוב החברות העוסקות במסחר בשוק ההון באמצעות האינטרנט, מסתפקת בהיכרות שטחית בלבד עם הלקוחות שלהן. חלק גדול מהן מסתפק בקשר אנונימי המתבצע באמצעות אתרי אינטרנט חסרי פנים. אחד העקרונות הבסיסיים העומדים מאחרי פעילותה של מט"ח 24, היא היכרות עם הרצונות, הצרכים וההעדפות של כל משקיע. הקשר של אנשי מט"ח 24 עם המשקיעים לא מתבצע באמצעות מסכי מחשב אנונימיים, אלא באמצעות פגישות ושיחות אישיות. הם מכירים אותך אישית, יודעים מי אתה ואתה המשקיע מכיר אותם. כן, הקשר הוא אישי.

מחברים אותך להזדמנויות

מערכות ממוחשבות

מערכות המסחר הממוחשבות של מט"ח 24, מאפשרות לך לסחור עצמאית בשווקי המט"ח, הסחורות והמדדים. כמו כן, מעמידה החברה לרשות המשקיעים, אפשרות למסחר אוטומטי באמצעות רובוטים המבצעים פעולות המתוכנתות מראש, בהתייחס לפרמטרים שונים כמו תזמון, מחיר וסחירות, ללא מעורבות אנושית.

עדכונים טלפוניים

רוב המשקיעים לא יכולים לשבת כל היום צמודים לחדשות ולמסכי המסחר. מט"ח 24 כן. אנשי המקצוע של החברה, עוקבים באופן רצוף אחר ההתפתחויות השונות בשוק ההון ומעדכנים את הלקוחות טלפונית, בחדשות החשובות להם.

חדר עסקאות 24 שעות

חדר העסקאות של מט"ח 24 מאויש 24 שעות ביממה, 5 ימים בשבוע, במקצוענים דוברי עברית, המעניקים מענה והדרכה לכל לקוחות החברה.

עדכונים ב-Mail

מט"ח 24 מספקת ללקוחותיה עדכונים שוטפים במצב השוק, ישירות לתיבות הדואר האלקטרוני שלהם.

עדכונים ב- SMS

אף אחד לא יכול לדעת מתי תתפוס אותו ההזדמנות. לקוחות מט"ח 24 מקבלים עדכונים שוטפים ב- SMSכדי שיוכלו להתחבר להזדמנויות ברגע בו הן צצות.

מחברים אותך לאפיקים הסחירים ביותר

מט"ח

שווקי המט"ח בעולם מציעים שפע של אפיקים סחירים והזדמנויות להרוויח. מט"ח 24 מחברת את הלקוחות שלה להזדמנויות החמות ביותר בשוק המט"ח.

סחורות

מסחר בזהב, נפט, גז וסחורות נוספות בשווקים העולמיים. פעילות בשוק הסחורות נעשית בשנים האחרונות יותר ויותר פופולרית וזמינה למשקיעים רבים, בהם בולטים לקוחות מט"ח 24.

מדדים

מסחר במדדים באמצעות חוזים עתידיים על המדדים המובילים בבורסות העולמיות. בין המדדים בהן ניתן לסחור באמצעות מט"ח 24: S&P 500, דאו ג'ונס,נסדא"ק, DAX,פוטסי, ניקיי ועוד.

מסחר ממוחשב עם שירות אנושי

מט"ח 24 מעניקה ללקוחותיה את האפשרות לסחור באמצעות רובוטים ומערכות מסחר מתקדמות ביותר, ועדיין עם הליווי, המידע והשירות אנושי

מט"ח 24 מאפשרת ללקוחותיה לסחור באמצעות רובוטים ומערכות מסחר אוטומטי מתקדמות ביותר, ועם זאת, גם אם תסחור באמצעות רובוטים, מומחי מט"ח 24 ילוו אותך, יעניקו לך מידע רלבנטי וילוו אותך ברמה האישית, לאורך כל הדרך. מעשית, אנשי המקצוע של מט"ח 24 מכירים כל לקוח ולקוח באופן אישי ומעניקים לכל אחד בדיוק את השירותים הדרושים לו.

התערבות הנגידה קרנית פלוג בצמד הדולר/ש"ח בשיעור של 3.50

מצ"ב גרף דולר/ש"ח לקוביית מסחר ממחושב עם טאץ אישי:

גם אתה יכול

אם יש לך 100,000 ש"ח ומעלה, תוכל להצטרף למשקיעים הרבים שכבר התחברו להזדמנויות בשוק ההון עם מט"ח 24

במט"ח 24 לא משחקים. אם יש לך הון ראשוני של 100,000 ש"ח, תוכל להצטרף למשפחת המשקיעים של מט"ח 24 ולהתחבר להזדמנויות החמות ביותר בשוק ההון, סביב העולם ומסביב לשעון.

לפרטים והצטרפות:

מט"ח 24. רחוב יבנה 2 תל אביב-יפו.

מיקוד: 65791

טל: 03-7132400

פקס: 03-7132420

מט"ח 24

כתבות ראשיות באתר

כתבות שאולי פיספסתם

*#