תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

חדשנות בשירותים עסקיים מהי ?

ראיון עם מאיר אדלר, CTO – CA Technologies

מה היא חדשנות בשירותים עסקיים?
חדשנות בשירותים עסקיים (Business Service Innovation) היא השיטה שבה מסייעת חברת CA Technologies ללקוחות לעבור מתחזוקה של מערכות מיחשוב לאספקה של שירותים עסקיים חדשים וחדשניים, במהירות ובזריזות.

מדובר בשיטה מעשית שמסייעת ללקוחות להשיג תוצאות עסקיות טובות יותר באמצעות התקדמות מתחזוקה של מערכות מיחשוב וטכנולוגיות לאספקה של שירותים עסקיים חדשניים.

כיצד יכולה החדשנות בשירותים עסקיים לסייע ללקוחות להאיץ את המיחשוב, לחולל מפנה במיחשוב ולאבטח את המיחשוב?

השיטה שלנו לחדשנות בשירותים עסקיים נתמכת במערך נרחב וייחודי שמספק את היכולות החשובות שנחוצות כדי לקדם את החדשנות, לפנות משאבים ובמקביל לצמצם סיכונים. במסגרת שיטת החדשנות בשירותים עסקיים אנו מספקים יכולות בשישה תחומים עיקריים:

האצה

1. דגימה - מערך שירותים למיטוב ההשקעה

אנו שומעים מלקוחות שהם מבקשים להוסיף למערך שלהם שירותים חדשים וחשובים, אך מתקשים להגיע לאיזון הנכון בין השקעות בשירותים חדשים לבין השקעות בשירותים קיימים. עוד אנו שומעים שהם נתקלים בבעיות בלתי צפויות של כושר הרחבה וביצועים כשהם מבקשים להקים שירותים חדשים ולהעביר אותם לסביבת הייצור.

במענה לאתגרים אלה אנו מסייעים ללקוחות לדגום את מערך השירותים כדי למטב את ההשקעות, לתכנן את הקיבולת ולצפות את דרישות השירות עוד לפני המעבר לסביבת הייצור. כך למשל, היכולות של CA Lisa בכל הקשור לווירטואליזציה של שירותים מאפשרות לנו לדגום שירותים, לערוך הדמיה שלהם, לבחון אותם ולהכין תחזיות לגביהם בצורה וירטואלית, כך שבארגונים יוכלו לגלות בעיות ולפתור אותן עוד לפני המעבר לסביבת הייצור. גם פיתרון CA Clarity יכול למלא תפקיד חשוב בדגימה - ולספק למחלקת המיחשוב וליחידות העסקיות את המידע המעשי הנחוץ כדי לקבל החלטות אסטרטגיות לגבי השקעות.

2. הרכבה - שירותים חדשים, בקלות ובמהירות

הלקוחות מרכיבים שירותים עסקיים ממגוון מקורות, ובכלל זה מפיתוח עצמי, מיישומי מדף, משירותי ענן חיצוניים - או אף תוך שילוב בין מספר מקורות. בכל מקרה, חשוב להבטיח שניתן יהיה להרחיב את היישומים המרוכבים בשעת הצורך בצורה קלה ומהירה.

במענה לאתגרים אלה אנו מסייעים לארגונים לגלות שירותים עסקיים, להעריך ולהרכיב אותם בצורה קלה ומהירה, ממקורות פנימיים וחיצוניים. כך למשל, בפיתרון CA AppLogic אנו מספקים קטלוג של רכיבי יישומים שבעזרתם יכולים הלקוחות ליצור שירותי ענן שמבוססים על ציוד חומרה סטנדרטי, להרכיב בצורה חזותית ולפרוש שירותים מרוכבים.

מפנה

3. מיכון - כושר הרחבה מלא ויעילות כוללת

אפילו אם השירותים העסקיים מתוכננים היטב ומוקמים בצורה קלה ומהירה, עדיין עלולות להתעורר בעיות בהיעדר מיכון מקיף של שטפי העבודה והתהליכים של הצוותים והטכנולוגיות. מלבד זאת, כאשר מאיצים בארגונים את קצב החדשנות, חייבים לוודא במקביל שכושר ההרחבה מאפשר לתמוך בפעילויות עסקיות חדשות.

במענה לאתגרים אלה אנו מספקים ללקוחות פתרונות מיכון שמסייעים לצמצם שגיאות שנובעות מעבודה ידנית שחשופה מטבעה לטעויות אנוש. המיכון יסייע גם להאיץ אספקה של שירותים בעלי איכות גבוהה ועקבית, ולצמצם סיכונים הנובעים מגישה בלתי מורשית ואי עמידה בתקנות.

4. הבטחה - איכות שירות וחוויה

טוב שיש שירותים חדשניים, אבל הלקוחות חייבים לוודא שהם מספקים איכות גבוהה ועקבית ומעניקים ללקוחות את החוויה הטובה ביותר. כשהשירותים מתאפיינים במידה רבה יותר של מרוכבות, קשה יותר לעמוד ביעדים אלה - ויכולתם של הלקוחות ליהנות מחדשנות עלולה להיפגע.

במענה לאתגרים אלה אנו מספקים יכולות הבטחה, שמסייעות לארגונים לא רק לשמור על רמת הביצועים הנדרשת, הזמינות והפעולה, במגוון רחב של שירותים עסקיים קיימים וחדשים, אלא גם לצמצם באופן משמעותי את תקורות הניהול הכרוכות בתחזוקה ובהפעלה של הכלים עצמם.

5. ניהול - של מערך השירותים, מהאסטרטגיה ועד לביצוע

מאחר והעסקים אף פעם אינם קופאים על השמרים, חלים כל העת שינויים באסטרטגיות, על מנת לתת מענה לתנאים חדשים בשוק ולמצות הזדמנויות עסקיות. מבחינת לקוחותינו, המשמעות היא שיפור רציף של השירותים באמצעות ניהול של המערך ושיפור של המחיר, האיכות והערך. זאת כדי ללכוד רעיונות מוצלחים ולהסב אותם לחידושים - תוך מעבר מהיר מתפיסה לייצור.

כשאנו מתייחסים לניהול, איננו מתייחסים אך ורק לניהול הטכנולוגיה ופתרון בעיות (היבטים אלה הם בגדר של מובן מאליו). אנו מתייחסים גם לניהול של כל מערך השירותים (פנימיים וחיצוניים), מהאסטרטגיה ועד לביצוע. הפתרונות שלנו מסייעים ללכוד במהירות רעיונות חדשים, להסב אותם לדרישות עסקיות, ולשלב בפרויקטים שיטות של מתודולוגיית Agile, על מנת לספק תוצאות עסקיות בקצב מהיר יותר וברמה גבוהה יותר של יעילות.

אבטחה

6. אבטחה - זהות, גישה ונתונים

באופן שבו צורכים בארגונים מידע ומספקים אותו חלים שינויים. שינויים חלים גם באופן שבו ניגשים הלקוחות למידע. כאשר ארגונים מספקים שירותים חדשים וחדשניים, תוך מינוף של ענני מיחשוב ומכשירים ניידים, חייבים לאבטח מיד שירותים אלה כדי לצמצם סיכונים לזליגת נתונים, גישה בלתי מורשית והונאות.

במענה לאתגרים אלה אנו מספקים פתרונות שמסייעים לארגונים לאבטח במהירות פעילויות עסקיות חדשות באינטרנט, להגן על נכסי המידע ועל הקניין הרוחני ולפשט את העמידה בתקנות.
בכל פיתרון שאנו מספקים ללקוחותינו ניתן לשלב בין יכולות מרובות. הלקוחות יכולים להפיק ערך מוסף.
 

לקבלת מידע נוסף , נא השאירו פרטים :

כתבות ראשיות באתר

כתבות שאולי פיספסתם

*#