תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

מה עושה סיפור לסיפור טוב ולמה אנחנו מאמינים שהסיפור שלנו הוא סיפור טוב

הסיפור מלווה אותנו מימינו הראשונים. הוא התבלין שמפוזר בסביבתנו, שלוכד את תשומת לבנו וגורם לנו לרצות לגמוע ממנו עוד, להקשיב, לזכור, להרגיש, להיות חלק ממנו.
הסיפור הוא טוב כי הוא החלום שלכם ושלנו. בסיפור שלנו יש גיבור. הוא הגיבור שפתח במסע, שעבר מסלול נוקשה ותובעני, שלקח על עצמו משימות ואתגרים שרק בודדים ויחידי סגולה מציבים לעצמם, והוא זה שהגיע אל סוף הסיפור כשהוא שונה משהיה בתחילתו.
בסיפור שלנו יש מספר. קול עלום. הסיפור, בקולו שלו, מכוון לחשמל אתכם, להקסים ולהצית את דמיונכם, להשתלט על הפנטזיה שלכם, לכבוש אתכם בסערה.
הסיפור שלנו הוא סיפור טוב כי אנחנו כותבים אותו כשיש לנו ברק בעיניים. כי אנחנו נלהבים. כי אנחנו מסורים לו ומאמינים בו. כשתכירו את הסיפור שלנו תגלו שפרצנו דרך חדשה.
גיבורנו הוא אורטותרפיסט, - מומחה לטיפולים בעמוד השדרה. כשיצא למסעו, לא חיפש עוד שיטה טיפולית. הוא תר אחרי דרך לייצר שיטה הרבה יותר טובה מכל שיטה קיימת. הוא שאף להמציא את השיטה הטובה ביותר שיכול היה לדמיין, כזו שכמוה עדיין לא הייתה, שתישא כל אחד מאתנו אל החופש של גופו, אל הנינוחות.
הוא קיבץ וינק לתוכו את מיטב הרעיונות, הכישרון והניסיון המקצועי. בחלוף שבע עשרה שנות לימוד החליט שאפשר להביא לציבור את הבשורה. הייתה בידו שיטה פשוטה, ברורה ויוצאת דופן בעלת תוצאות נפלאות המוכיחה את עצמה.
תחילה שאל האם אפשר להנדס הרגשה? לתכנן צחוק שמח יותר? לחולל שדות של נינוחות, ליישם ארכיטקטורה רחבה, נטולת מסגרות, מבוססת על טיפול אקלקטי רב מקורות, נטול טכנוקרטיה ומשוחרר מתפיסות ארכאיות וכובלות. הוא בעט בכל האקסיומות ויצר בשורה חדשה. גל פרץ דרך חדשה באבולוציית הטיפולים בעמוד השדרה.
גל שפייר ספג בבית בו גדל את אווירת התרפיה והנתינה. אביו שייסד והמציא את שיטת האורטותרפיה הרכה , השיטה הבטוחה שאיננה יכולה להסב נזק, הוכיח כי בניגוד לדעה הרווחת על פיה דיסקים שנפגעו לא מתקנים את עצמם, הם אכן יכולים להשתקם להתמלא ולחזור לתפקוד מלא. לא מדובר במקרה אחד או שניים. מדובר באלפי מטופלים שהיו על סף ניתוח בעמוד השדרה וטיפולו האורטותרפי שיקם את גוום. מרפאתו בפרנקפורט היא המרפאה המצליחה בגרמניה.
עם ידע ומומחיות עתירת ניסיון בשיטה שיצר אביו וכשרון ורגישות מדהימים בידיו, התמחה במירב השיטות הטיפוליות המזרחיות ברחבי העולם. המרקחת המיוחדת במינה של מתודה יסודית מהפכנית, כשרון ללא גבולות וידע עצום הניזון ממגוון שיטות העניקו לו את המומחיות להתאים לכל מטופל את הטיפול המדויק לו הוא נזקק.
שיטת שפייר היא שיטה שמצליחה במקומות שמטפלים אחרים כשלו. אם תתבוננו עמוק לעיננו תבחינו קרוב לוודאי שאנו מאמינים שהיא השיטה הטובה ביותר הקיימת היום. השילוב של שיטה טובה ומטפל מעולה יוצרים פתרונות מנצחים. הזדמנות אמיתית לחזור לחיים נינוחים.
זו תמצית הסיפור. אמנם הוא לא התחיל ב"היה היה" אך הוא מסתיים בסוף משמח.
גל שתכנן לטפל במרפאה בפרנקפורט וליהנות מההצלחה ומהכנסתה הנאה, החליט שבתל אביב יהיה מושבו. שבתל אביב הוא רוצה לחיות ולהקים את משפחתו. לזו אנו קוראים ציונות עכשווית.
היום עומדות בפניך שתי אפשרויות מצוינות להיפטר מכאבים. אחת בפרנקפורט, גרמניה. האחרת כאן, ליד הבית. מעכשיו זו ההחלטה שלך.

לפרטים נוספים >>

כתבות ראשיות באתר

כתבות שאולי פיספסתם

*#