תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

הבחירה של הטובים ביותר!

בעידן של ריבוי תכניות המציעות תארים מתקדמים בניהול, בולטת תכנית ה- Executive MBA של רקנאטי בעומקה, בהיקפה ובאיכות המרצים המלמדים בה והמנהלים הלומדים בה.
המודל המנחה של תכנית הלימודים משלב את כל תחומי הניהול. התכנית כוללת כלים אנליטיים ומודלים תיאורטיים וממחישה כיצד ניתן להשתמש בכלים אלה במציאות עסקית וכלכלית המשתנה במהירות. תכנית הלימודים מקיפה וחדשנית ועוברת בחינה מתמדת והתחדשות לאור מיטב הניסיון האקדמי העולמי ולאור משוב מקיף מתלמידיה ובוגריה.

בוגר המחזור ה-23 של התכנית, לירן דן, ראש מערך התקשורת והדוברות במשרד ראש הממשלה מספר "הרצון לפתח קריירת ניהול משמעותית, והמלצות חמות של בוגרים הביאו אותי ללימודי ה- Executive MBA. בתוך פחות משנתיים צברתי מיומנויות במגוון רחב של תחומי ניהול: מתמרוץ עובדים, דרך מימון אפקטיבי של פרויקטים ועד לאסטרטגיות במשא ומתן. התוצאות לא איחרו להגיע - התחלתי את התואר כעורך מהדורת החדשות המרכזית של ערוץ 2 ואני מסיים אותו כסמנכ"ל בחברת החדשות של ערוץ 2."

התכנית שמה דגש על עבודת צוות. קבוצות לימוד בנות 5-4 משתתפים אשר נקבעות בתחילת הלימודים ומטרתן להוות קבוצות לימוד וקבוצות תמיכה ללימודים.הלימוד בכיתה ובקבוצות העבודה יוצר "קבוצת תמיכה" הממשיכה להתקיים גם שנים רבות לאחר סיום הלימודים.
"הלימודים עבורי היו משב רוח רענן" מספרת דיאנה לבן Managing Director, Treaty Division בחברת Aon Benfield Israel בוגרת המחזור ה- 19 של התכנית "משב שהאיר לי שבוע עבודה אינטנסיבי בהפוגה מבורכת של לימודים. הלימודים הפיחו רוח של שינוי חברתי וחשיפה למגוון חדש של חברים המלווים אותי עד היום. חברים אלו, העשירו אותי בידע ניהולי גם מעבר למסגרת הפורמאלית. ובנוסף, הלימודים העניקו לי חיזוק אקדמי והכרה לכישורי, שהובילו להתפתחות מקצועית מתמשכת".
"אנו משתדלים מאוד שהשנתיים האינטנסיביות אותן מבלים הסטודנטים אצלנו, יהפכו לא רק לחוויה אינטלקטואלית מאתגרת מאוד אלא גם לחוויה חברתית ואנושית אותה הם יזכרו לטובה במשך שנים רבות לאחר סיום לימודיהם" כך מתאר פרופ' קובי גלזר, מרצה לכלכלה והמנהל האקדמי של תכנית ה- Executive MBA. "הקשר המתמשך לאורך שנים בין רבים מבוגרי התכנית ובין עצמם וביתם ובין הפקולטה לניהול וצוות התכנית, מעידים אולי יותר מכל על כך שאנו אכן מצליחים בהשגת המטרות הללו".
 

לפרטים נוספים>>

כתבות ראשיות באתר

כתבות שאולי פיספסתם

*#