תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

כולם מדברים על תשואה. כך תשיג אותה.

ישראלים רבים המחפשים הזדמנויות נדל"ן בארה"ב מתפתים לרכוש נכס "סקסי" ובכך חושבים שהגשימו את החלום האמריקאי. אך לעיתים מתגלה המציאות כרחוקה מהחלום. כשהמטרה היא לייצר הכנסה קבועה ויציבה לאורך זמן, חייבים לדעת לזהות את ההזדמנויות הנכונות ולהימנע מטעויות. לכן, חשוב ביותר הניסיון בפועל של החברה דרכה אנו מבצעים את ההשקעה, ורצוי מאוד גם לראות פרויקטים שבוצעו על ידה, ובמיוחד בשנה האחרונה.

ההשקעות בנדל"ן עוברות לארה"ב

על פי סקר רויטרס עדכני מ- 2012, השקעות נדל"ן בארה"ב הינן אפיק ההשקעה המועדף כיום למעוניינים להשיג את התשואה הגבוהה ביותר בעבור השקעתם, במינימום סיכון. לא בכדי, עשרות אלפי ישראליים כבר הבינו שהתשואה הריאלית שניתן לקבל עבור נכס מושכר בארץ נמוכה משמעותית מזו שניתן לקבל עבור נכס מושכר כיום בארה"ב.
כשבוחנים את שוק הנדל"ן האמריקאי, אין זה סוד כי בשנים האחרונות שוק זה עבר טלטלה קשה. עבור משקיעים מכל העולם, עובדה זו הפכה במהרה להזדמנות, מאחר והתוצאה היא שקיים כיום בשוק עודף של נכסים למכירה (בעיקר מבנקים שעיקלו נכסים מאנשים שלא עמדו בתשלומי המשכנתא). מסיבה זו, ניתן למצוא נכסים במחירים שמאפשרים למשקיעים הנכנסים היום לשוק להשיג תשואות גבוהות וביטחון גבוה. לא מדובר על תשואה עתידית עקב עליית ערך הנכסים אלא על תשואה מיידית וגבוהה בגין השכרת הנכסים במחירי השוק שמייצרת בעבור המשקיע הכנסה קבועה ושוטפת על סכום הכסף המושקע. בנוסף, קיימת הערכה בקרב רוב המומחים בשוק כי מחירי הנדל"ן בארה"ב הגיעו לתחתית וכי חלון ההזדמנויות הנוכחי הוא קצר, ולאחריו יחזרו המחירים לרמה הכלכלית הסבירה.

כלל ברזל: לבחון היטב את האופציות

בבואנו להשקיע היום בנדל"ן בארה"ב, יש לבחון תחילה ובזהירות מספר גורמים קריטיים בתכנון השקעה:
1. מומלץ לרכוש נכסים אך ורק במקומות בעלי תפוסת שכירות גבוהה המניבים תזרים הכנסה מיידי תוך פוטנציאל השבחה עתידי.
2. תשואה גבוה, הנובעת מבחירה נכונה של נכס מניב, מבטיחה כי גם במינוף עתידי של ההשקעה על ידי לקיחת משכנתא על הנכס, עדיין יישאר בידכם סכום חודשי גבוה ביחס להשקעה (דבר המקטין סיכון) ובנוסף, מייצרת הזדמנות לרווח עתידי בעקבות עליית המחירים העתידית בשווי הנכס.
3. הכנסה תזרימית קבועה נובעת משילוב של בחירה נכונה של הנכס לצד ניהול יעיל וקפדני לאורך זמן. על כן, חשוב לקבל עדכונים שוטפים ובזמן אמת אודות ההשקעה, ישירות מהחברה שמנהלת עבורנו בפועל את הנכס. רק חברה מנוסה ואמינה תדאג לרמות תפוסה גבוהות ולתמהיל שוכרים אופטימאלי, ובנוסף תשמור על הנכס ולתיקון תקלות בתוך זמן קצר ובעלויות סבירות.
4. המלצות רבותיי, המלצות! בחנו האם לחברה איתה אתם מעוניינים להשקיע הינה בעלת קבלות על הצלחות בתחום. דרשו לקבל המלצות אמיתיות ממשקיעים אחרים ושמעו אודות הניסיון והחוויה שלהם מהתהליך.

2013: תור הזהב של ניו ג'רזי

מבין שלל האופציות הקורצות והבטחות אין ספור בסגנון "תשואה גבוהה למהירי החלטה", שוכנת לה מדינת ניו ג'רזי, ש"מתחת לראדר" כבר הפכה ללהיט בקרב משקיעים, במיוחד לאלו המחפשים עסקאות ברמת סיכון נמוכה. עבור עשרות אלפי משקיעים מכל העולם (ביניהם כמה אלפים מישראל) שכבר גילו את ההזדמנות הטמונה במדינה זו, הנכסים המוצעים כיום בניו ג'רזי מייצרים באופן עקבי תשואה גבוהה יחסית לאלטרנטיבות.
מצאנו לנכון להציג לכם דוגמה לאחד הפרויקטים הנגישים והאטרקטיביים המוצעים היום למשקיע הפרטי: פרויקט 103 East Orange, ניו ג'רזי.

פרויקט 103 East Orange

הפרויקט מנוהל על ידי חברת CiTYR, מהחברות העולות והמובילות בשוק הנדל"ן האמריקאי. בפרויקט זה, הנמצא במרחק 15 דקות בלבד ממרכז מנהטן ושוכן בלב אזור מתפתח עם עלייה גבוהה בדמי השכירות (בהיותו אזור מבוקש עם תפוסה ממוצעת של למעלה מ- 90%), תמצאו 103 דירות מגורים משופצות, מאוכלסות ופעילות, המניבות למשקיעים, לאחר כל ההוצאות, הכנסה מיידית מדמי שכירות בגובה תשואה שנתית של מעל 10% על השקעה של 18,076$ בלבד. תעשו אתם את החשבון ותגלו כי מדובר באחת ההשקעות האטרקטיביות בשוק הנדל"ן האמריקאי.

בנוסף, זהו אחד הפרויקטים היחידים שאושר למתן מימון בנקאי בגובה 70%, ללא ערבות אישית, על ידי הבנקים האמריקאים. עובדה זו ממחישה את הביטחון הרב לו רוחשים המוסדות הבנקאים האמריקאים לחברת CiTYR ולפרויקט כאחד.

לסיכום:
עבור משקיעים בשוק הנדל"ן האמריקאי, השקעה בדירת מגורים מושכרת בניו ג'רזי עשויה להיות בדיוק ההשקעה אותה חיפשו- השקעה שתניב עבורם תשואה גבוהה וקבועה, ובעיקר, בסיכון נמוך.

מעוניין בפרטים נוספים אודות חברת CiTYR או השקעה בפרויקט הדירות
103 East Orange בניו ג'רזי? לחץ כאן >>

כתבות ראשיות באתר

כתבות שאולי פיספסתם

*#