תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

מחשוב ענן ציבורי We!Cloud עבור התאוששות מאסון/אתר גיבוי

האיום הנשקף מפגיעה פיזית במערך המחשוב הארגוני, שעשויה להשבית את פעולתו העסקית של הארגון, הופך לריאלי יותר ויותר בימים אלו, ומדגיש את הצורך באתר-גיבוי ובפתרון התאוששות עסקית מהיר ויעיל, אשר יאפשרו פעולה חלקה של הארגון ברמה הפיננסית, ברמה השירותית וברמה התפעולית, גם לאחר פגיעה אנושה במרכז המחשוב שלו.
שירות אתר גיבוי, המנוהל בתשתית מחשוב ענן, מאפשר לארגון הקמה ותפעול של אתר חלופי הנותן פתרון מלא להתאוששות (DR – Disaster Recovery) והמשכיות עיסקית בעת חרום.
שירותי מחשוב ענן כוללים את כל שנדרש על מנת להפעיל אתר גיבוי מלא - כוח מחשוב להפעלת שרתי הארגון בחרום, נפח אחסון במתקן הכולל סנכרון נתונים קבוע בין אתר הארגון לאתר הגיבוי שנמצא בענן המחשוב, תשתית תקשורת מספקת ושרידה לאתר הגיבוי עבור סנכרון הנתונים, תשתית חיבור מרחוק בחרום ללקוחות הארגון, עמדות עבודה פיזיות באתר הגיבוי, חומת-אש וגישה לאינטרנט להפעלת שירותים חיצוניים נדרשים בחרום.
חברת We!, במסגרת שירותי We!Cloud, מציעה פתרון מלא להמשכיות עסקית. במסגרת תוכנית ה-BCP (Business Continuity Planning), הארגון מגדיר ביחד עם מומחי We!Cloud את זמן ההתאוששות ועדכניות הנתונים הנדרשים באתר הגיבוי, ואת רשימת המערכות והשירותים הארגוניים הרלוונטיים להמשכיות העסקית של הארגון. לאחר התכנון וההגדרה, מתבצעת הקצאת משאבים באתר הגיבוי בתשתית מחשוב ענן, על פי אותן דרישות.
על מנת להבטיח את חיוניות הפתרון ויעילותו, מבוצעים שני תרגילי התאוששות מאסון מלאים בשנה (ללא כל צורך בהשבתת מערכות ייצור), תוך התחייבות של We! לזמן התאוששות מהיר כפי שנקבע, ועדכניות הנתונים באתר הגיבוי.

הקמת פתרון אתר גיבוי בענן חוסך עלויות משמעותיות – אין צורך לרכוש חומרה (שרתים, מערכת אחסון וציוד תקשורת) עבור הקמת אתר הגיבוי ולא נדרש לשכור שטח לאחסון המערכות.
במסגרת השירות, מתחייבת We! לזמן התאוששות (RTO) ועדכניות נתוני (RPO).
אתר גיבוי המנוהל בתשתית We!Cloud מאפשר ניטור קבוע ועדכני של סנכרון הנתונים ועדכניות המידע באתר הגיבוי.
רמת הביצועים על תשתית We!Cloud זהה לתשתיות המחשוב באתר הייצור – הלקוח לא נדרש להתפשר על רמת הביצועים, לעומת פתרונות אתר גיבוי מקומיים.
גיבוי על גביי מחשוב ענן מהווה פתרון המשכיות עסקית דינמי, שאינו תלוי בגרסת מערכות הפעלה, אפליקציות ועדכונים/שדרוגים שמתבצעים באתר הייצור של הארגון.
אתר הגיבוי של We!Cloud כולל חומת-אש וגישה לאינטרנט (עבור שירותים חיצוניים) ללא תשלום קבוע מצד הלקוח.
יישום התאוששות מאסון במחשוב הענן מאפשר חסכון של עד 30% בעלויות, לעומת יישום מקומי של אתר גיבוי.

כצעד ראשון למעבר לתשתית מחשוב ענן, מבצעים מהנדסי חברת We! סקר היתכנות טכנית וכדאיות כלכלית, וזאת על-מנת לוודא כי מעבר למחשוב ענן יאפשר חיסכון בעלויות ויקנה גמישות ואיכות טובים יותר מאשר פתרון אתר גיבוי המסורתי.
בתהליך הסקר יתוכננו ויאושררו השירותים והמשאבים הנדרשים על-ידי הארגון באתר הגיבוי, ומחושבים המשאבים הנדרשים בשירות מחשוב הענן על-מנת לספקם. הפתרון יוצג לארגון יחד עם תכנית תהליך המעבר לשירותי מחשוב ענן - כולל הצגת תחשיב החזר השקעה לפתרון.
סקר ההיתכנות מתבצע ללא תשלום מצד הלקוח.
 

ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים – לחצו כאן >>>

כתבות ראשיות באתר

כתבות שאולי פיספסתם

*#