תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

רק בבינתחומי: MBA מודל 2013

העתיד הוא לא מה שהיה פעם - תכניות התואר השני במנהל עסקים במרכז הבינתחומי הרצליה מעניקות למנהלים כלים עדכניים וייחודיים, הנדרשים להצלחתם בעולם דינמי ומתחדש.

המשבר הפיננסי של ספטמבר 2008 והאביב הערבי של 2011  מעידים על השינויים התכופים והיסודיים שעוברים על הכלכלה ועל החברה שלנו. בית ספר אריסון למנהל עסקים מלמד מנהלים כיצד להוביל, להנהיג ולהצליח בתקופה כה חסרת יציבות.

מודל 2013 של תכניות ה-MBA במרכז הבינתחומי, פותח יחד עם מנהלים בכירים במשק הישראלי ומומחים מחו"ל כדי לענות על הצרכים שנוצרו בישראל ללימודים מתקדמים, המשלבים רמה אקדמית גבוהה עם יישומיות, מתוך גישה בינתחומית וגלובלית.

בית ספר אריסון למנהל עסקים בבינתחומי הרצליה מציע שתי תכניות לתואר שני:

תכנית ה- MBA: בהתמחויות שיווק, מימון ואסטרטגיה ניהולית

תכנית ה- Global MBA: הנלמדת בשפה האנגלית, במסלולים ניהול עסקי גלובלי (מסלול חדש!), חדשנות ויזמות ואסטרטגיה ניהולית.

בתכנית מלמדים טובי המרצים, בעלי שם עולמי בתחומם אשר למדו והכשירו באוניברסיטאות המובילות בעולם, כגון: NYU, Yale, Harvard ו- Columbia. הם מביאים עמם את המיטב שבהכשרה הבינלאומית, רמת מחויבות גבוהה לתכנים וחידושים ונכונות להקדיש זמן ויחס אישי לכל סטודנט.

בתכנית ה-MBA מוצעת לסטודנטים נסיעת לימודים, לאחד מבתי הספר המובילים ללימודי ניהול בארה"ב. לסטודנטים בתכנית ה- Global MBA מוצעת נסיעת לימודים לסין או להודו, הכוללת סיורים בחברות בינלאומיות ומפגשים עם מנהלים ואנשי עסקים.

הלימודים מותאמים לבעלי קריירה ומתקיימים בעיקר בימים חמישי אחה"צ ובימי שישי (במשך כשנה וחצי).

חדש וייחודי בתכנית ה-MBA בבינתחומי

כמוסד אקדמי השם דגש על ערכי היזמות והחדשנות, מדי שנה נפתחים בבינתחומי קורסים ייחודיים המוצעים בתכנית באופן בלעדי.

בין הקורסים החדשים השנה ניתן למצוא את "חשיבה אסטרטגית וביקורתית"; קורס העוסק בבעיות הניצבות בפני מנהלים בחיי היום יום ויכלול בחינת הבעיות שבשליטת מנהלים ואלו שאינן בשליטתם וכן קבלת החלטות בזמן אמת. פיתוח הקורס נעשה בשילוב מחקרים וידע שנאספו ונצברו באוניברסיטת Yale ו - Stanford; התמחות "ניהול עסקי גלובלי" שפותחה בהשראת האוניברסיטאות המובילות Chicago ו-Harvard במסגרתה כישורי הניהול והמנהיגות של כל סטודנט יטופלו באופן פרטני בסיוע צוות מומחים מובילים; וקורס "ניהול במציאות משתנה" שמטרתו לתת לסטודנטים כלים, לזהות שינויים ולמנף אותם לטובת החברה או לחילופין שינויים בסביבה תחרותית. מידע אודות תכנים בלעדיים נוספים ניתן למצוא באתר התכנית.

דגש על Networking

הלימודים בתכניות ה-MBA מתקיימים בקבוצות עבודה ובכיתה אחת עם מנהלים מתחומים שונים. כחלק מהעשרת חוויית הלימודים מוצעות לסטודנטים פעילויות חברתיות, לחיזוק הקשרים בין הסטודנטים לבין בוגרי התכנית.

כמו כן, כחלק מהדגש המושם על Networking, פועל בבינתחומי הרצליה מרכז להכוון תעסוקתי מיוחד לבוגרי תכנית ה-MBA,  המפתח את הקשר עם מעסיקים פוטנציאליים ומסייע לסטודנטים להתכונן לתפקידם הבא. הקשר של הבינתחומי עם בוגריו נמשך מעבר לתקופת הלימודים ומשרת אותם בכל שלב שבו זקוקים לסיוע תעסוקתי במהלך כל חייהם. מטרתו המרכזית, הינה מינוף הקשרים הנוצרים בין הסטודנטים והבוגרים עם בכירי התעשייה בארץ ובעולם.

לפרטים נוספים לחצו כאן

כתבות ראשיות באתר

כתבות שאולי פיספסתם

*#