רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

פישר הוריד את הריבית? האינפלציה עולה? מה בעצם יצא לי מהתערבות בנק ישראל בדולר שקל?

יותר משנתיים מנהל בנק ישראל מלחמת חורמה במגמת התיסוף בשקל, בהכרזה על מדיניות אגרסיבית לרכישת דולרים הראה הבנק תמיכה במטבע האמריקאי וכך הקשה על סוחרי הדולר שקל.

הסיבה המרכזית לאיסוף הדולרים ומכירת השקלים הינה שמירה על שווי משקל בשער החליפין והגנה על היצואנים, אשר שקל חזק שיקף הפסדים כבדים לענף.

בין מלחמת כוחות השוק מול בנק ישראל, לא נותר לסוחרים והמשקיעים הפרטיים אלא לעמוד בצד ולנסות לנצל את התנודיות הגבוהה במטבע המקומי ולהפיק רווח צנוע ממסחר במטרה להגן על החשיפה המטבעית של כל אחד ואחד מאיתנו, רוכשי ומוכרי הדירות, יבואנים ויצואנים ואף המשקיעים הסולידים המחזיקים תיק השקעות בחו"ל.

לאחרונה זוהתה מגמה חדשה בקרב המשקיעים, מסחר בדולר שקל. חברות בנלאומיות עשו זאת מזמן והיום גם האזרח הקטן יכול לחשוף עצמו באופן חלקי לפחות למטבע האמריקאי. ולא, לא צריך לקנות דירה במנהטן לשם כך.

Colmex Pro מכריזה על מהפך
בעקבות הביקוש הרב מצד לקוחותיו, משיק היום בית ההשקעות Colmex Pro  גישה ישירה למסחר נוח, מהיר, זול ובטוח אשר באמצעותו ניתן לנצל את השינויים בשער החליפין של הדולר מול השקל.

האפשרות למסחר מהיר, נוח, זול ובטוח הינה גולת הכותרת עבור בית ההשקעות. נראה כי בColmex Pro  הסירו את כל המכשולים וסללו את הדרך עבור כל סוגי המשקיעים והסוחרים, ומאפשרת לסוחר הפרטי לפעול כמשקיע מוסדי תוך ניהול סיכונים חכם ועלויות ללא תחרות, וחשוב מהכל, בשקיפות מלאה.

"זמן רב חיפשתי מקום אמין ושקוף לסחור בו בדולר שקל" אמר איציק לוין (שם בדוי). דרך הבנק לא ניתן לסחור בגלל חוסר הנגישות, המחירים הגבוהים, המינימום לעסקה והרבה דברים נוספים. הדולר שקל זה צמד המטבעות הנוח ביותר למסחר עבורי. אני מבין את ההודעות ואת מצב המשק ולכן קל לי הרבה יותר לנצל את המהלכים שקוראים בצמד.

מאז שהתחלתי לסחור Colmex Pro אני יכול לפתוח ולסגור עסקה בכל שעה. אני יכול להשתמש בכוח קניה גדול משמעותית ממה שיש לי. אני יכול להציב פקודת סטופ ולשתמש בכל פקודת מסחר מתקדמת אחרת. יש לי חדר עסקאות ותמיכה אשר זמינים עבורי בעיברית ופיקוח רגולטורי עם ביטחון מלא לכסף"

Colmex Pro הינה בית השקעות בינלאומי אשר מפוקח ע"י הרשויות באירופה. Colmex Pro מפעילה סניפים בלונדון, הונגריה קפריסין וישראל. באמצעות בית ההשקעות ניתן להשקיע בבורסה האמריקאית במחירים חסרי תחרות, בשוק במניות, מט"ח, סחורות והחוזים העתידיים והיום גם בשער הדולר מול השקל.

לקביעת פגישה עם איש מקצוע ולקבלת פרטים נוספים:

 

כתבות ראשיות באתר

כתבות שאולי פיספסתם

*#