תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

רק בבינתחומי: MBA מודל 2012

תכניות התואר השני במרכז הבינתחומי הרצליה מותאמות לצרכים המתפתחים של מנהלים, אנשי מקצוע ובעלי קריירה ומעניקות לסטודנטים כלים רלוונטיים, מקוריים וייחודיים הנדרשים להצלחתם בעולם העסקי.

 

ההתפתחות המהירה של טכנולוגיית המידע משפיעה על כל תחומי חיינו ואנו, במרכז הבינתחומי הרצליה, מאמינים כי המהפכה המתמדת היא הסדר העולמי החדש ועל האקדמיה מוטל התפקיד לספק לה מענה הולם.

תכניות התואר השני במרכז הבינתחומי פותחו כדי לענות על הצרכים שנוצרו בישראל ללימודים מתקדמים, המשלבים רמה אקדמית גבוהה עם יישומיות, בגישה בינתחומית וגלובלית.

קצב השינויים המהיר מחייב תכניות לימודים עדכניות המותאמות לשינויים ולצרכים בשוק, המציידות את המנהלים בכלי העבודה הנדרשים להם להתמודדות טובה עם אתגרים אלה.

ברוח זו, נבנו תכניות התואר השני במנהל עסקים, המציעות הכשרה אקדמית לניהול ברמה הגבוהה ביותר. הלימודים מותאמים לבעלי קריירה ומתקיימים בעיקר בימים חמישי אחה"צ ובימי שישי (במשך כשנה וחצי).

 

במסגרת התואר השני במנהל עסקים (MBA) מוצעות שתי תכניות:

תכנית MBAבהתמחויות שיווק, מימון וניהול אסטרטגי גלובלי ותכנית Global MBA, הנלמדת בשפה האנגלית, במסלולים מנהיגות עסקית גלובלית, חדשנות ויזמות וניהול אסטרטגי גלובלי.

המרציםבתכניות ה- MBAהינם בעלי שם עולמי בתחומם. הם מביאים עמם את המיטב שבהכשרה הבינלאומית, רמת מחויבות גבוהה לתכנים וחידושם ונכונות להקדיש זמן ויחס אישי לכל סטודנט.

במסגרת תכנית הMBA  מוצעת לסטודנטים נסיעת לימודים לאחד מבתי הספר המובילים ללימודי ניהול בארה"ב. לסטודנטים בתכנית ה- Global MBAמוצעת נסיעת לימודים לסין, הכוללת סיורים בחברות בינלאומיות ומפגשים עם מנהלים ואנשי עסקים.

במטרה לחזק אתהקשרים בין הסטודנטים, הלימודים מתקיימים בקבוצות עבודה ובכיתה אחת עם מנהלים מתחומים שונים. כחלק מהעשרת חווית הלימודים מוצעות לסטודנטים פעילויות חברתיות, ביניהם מפגשים לא פורמליים בין הסטודנטים לבין בוגרי מחזורים קודמים והסגל.

 

חדש וייחודי בMBAשל הבינתחומי

כמוסד אקדמי השם דגש על ערכי היזמות והחדשנות, מדי שנה נפתחים בבינתחומי קורסים ייחודיים הניתנים בבלעדיות. בין הקורסים החדשים השנה ניתן למצוא את "חשיבה אסטרטגית וביקורתית", קורס העוסק בבעיות הניצבות בפני מנהלים בחיי היום יום ויכלול בחינת הבעיות איתן מתמודדים מנהלים- מה בשליטתם ומה לא. הקורס מחבר בין העולם הפסיכולוגי והכלכלי ומלמדים בו טובי המרצים בתחומים אלו. התמחות  "מנהיגות גלובלית" שנפתחת בהשראת האוניברסיטאות המובילות ChicagoוHarvardבמסגרתה כישורי הניהול והמנהיגות של כל סטודנט יטופלו באופן פרטני בסיוע צוות מומחים מובילים. קורס "ניהול במציאות משתנה" שמטרתו לתת לסטודנטים כלים לזהות שינויים ולמנף אותם לטובת החברה או לחילופין שינויים בסביבה תחרותית. מידע אודות תכנים בלעדיים נוספים ניתן למצוא באתר התכנית.

 

דגש על Networking

הלימודים בתכניות הMBA  מתקיימים בקבוצות עבודה ובכיתה אחת עם מנהלים מתחומים שונים. כחלק מהעשרת חוויית הלימודים מוצעות לסטודנטים פעילויות חברתיות, לחיזוק הקשרים בין הסטודנטים לבין בוגרי התכנית.

כמו כן, כחלק מהדגש החזק על Networking, פועל בבינתחומי הרצליה מרכז להכוון תעסוקתי מיוחד לבוגרי תכנית ה-MBA , המפתח את הקשר עם מעסיקים פוטנציאליים ומסייע לסטודנטים להתכונן לתפקידם הבא. הקשר של הבינתחומי עם בוגריו נמשך מעבר לתקופת הלימודים ומשרת אותם בכל שלב שבו זקוקים לסיוע תעסוקתי במהלך כל חייהם. מטרתו המרכזית הינה מינוף הקשרים הנוצרים בין הסטודנטים, הבוגרים והמרכז הבינתחומי עם בכירי התעשייה בארץ ובעולם.

 

לפרטים נוספים לחצו כאן

כתבות ראשיות באתר

כתבות שאולי פיספסתם

*#