תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

מבין בשוק ההון?

מהיום אתה יכול לנהל את כספי העתיד שלך באופן אישי, ממש כמו את תיק ההשקעות שלך!

מה זה IRA?

בדצמבר 2009 אישר משרד האוצר הפעלת קופת גמל אישית (IRA) אשר מאפשרת לך העמית לנהל את הכספים בקופה/קרן ההשתלמות בדומהלדרך בה אתה מנהל את כספך האישי הנזיל. Individual Retirement account) IRA) הינו מוצר חדשני המאפשר לך קבלת החלטות השקעה ביחס לניהול כספיך עד לרמת נייר הערך הבודד בתיק. כלומר, ביכולתך לקנות ולמכור לבד ני"ע לפי השקפותיך וראות עינייךלחילופין, תוכל להעביר את ניהול הכספים בקופה למנהל השקעות אישי שיתאים את אופי ההשקעה לצרכיך. בצורה זו תוכל ליהנות מניהול השקעות אישי בקופת הגמל/ קרן ההשתלמות שלך.

למי מיועד?

קופת גמל בניהול אישי מיועדת לחוסך בקופת גמל בחשבון במעמד עצמאי (חשבון שהופקדו בו כספים ע"י חוסך ללא הפקדות מקבילות של מעסיק או לאחר ששכיר סיים את עבודתו) אשר כספיו נזילים, (כספים שאפשר למשוך אותם בלי ניכוי מס) ולחוסך בקרן השתלמות בין שהוא עצמאי ובין שהוא שכיר, בין שכספיו נזילים ובין שכספיו לא נזילים.

איך ניתן להצטרף?

מכל קופת גמל ניתן להעביר כספים לקופת גמל בניהול אישי ובלבד שהכספים בחשבון במעמד עצמאי והם נזילים. מכל קרן השתלמות ניתן להעביר כספים לקרן השתלמות בניהול אישי, החוסך חותם על הסכם הצטרפות לקופה בניהול אישי ועל טופס העברת כספים .

איך זה עובד?

מיטב גמל ופנסיה בע"מ פותחת חשבון על שם הקופה או הקרן "מיטב גמל/ השתלמות בניהול אישי" אליו מועברים הכספים.עבור כל חוסך נפתח חשבון נפרד. מיטב גמל ופנסיה בע"מ  נותנת ייפוי כוח בחשבון ספציפי זה ,לחוסך או למנהל תיקים אשר נבחר ע"י החוסך, לנהל את השקעות הכספים על מנת שיפעל בחשבון לשם רכישת ומכירת ני"ע.

כיצד מנוהל הכסף?

מבחינת ניהול השקעות הכסף בקופת גמל או בקרן השתלמות בניהול אישי יכול להיות מנוהל באחת משתי דרכים:

1. ע"י החוסך עצמו אשר קונה ומוכר ני"ע באמצעות מערכת ordernetח בחשבון קופת הגמל כפי שמתאפשר לו בחשבון ני"ע בבנק.

2. ע"י מנהל תיקים שנבחר ע"י החוסך לנהל את הכספים שצבר בקופת הגמל או בקרן השתלמות אישית.

מיטב בית השקעות

מרחיב כל העת את מגוון המוצרים והמסלולים הקיימים  בתחום החיסכון הפנסיוני ארוך הטווח במטרה לאפשר התאמה מיטבית של המוצריםוהמסלולים לצרכייך המשתנים שלך כלקוח. בחסכון IRA מיטב מעבירה את השליטה לידיים שלך. בעזרת מיטב ובתמיכתה, ניהול אישי יאפשר לך מעקב מלא ושקיפות בכל הקשור לחסכון שלך.

מיטב – 3366*

*בכפוף למגבלות ההשקעה החלות בחוק

** החברה רשאית לשנות סכום מינימום זה בכל עת.

כתבות ראשיות באתר

כתבות שאולי פיספסתם

*#