כלל פיננסים על קמהדע: העלאת מחיר היעד ל-3800 נק' בעקבות ההסכם עם בקסטר

בן זאב: "מעריכים כי קמהדע תחתום השנה על הסכם מסחור ל-AAT באינהלציה לטריטוריות שמחוץ לארה"ב"

TheMarker Online
TheMarker Online

בכלל פיננסים ברוקראז' חוזרים על המלצת ה"קנייה" לקמהדע, תוך העלאת מחיר היעד ל-3800 מ-3000 נקודות קודם לכן כדי לשקף את קפיצת המדרגה שמספק ההסכם. "לראשונה הכללנו את שאר פעילות הייצור ואת פעילות השיווק המקומית הנתמכת במחסור ב-IVIG בישראל. אנו מעריכים כי קמהדע תחתום השנה על הסכם מסחור ל-AAT באינהלציה לטריטוריות שמחוץ לארה"ב", אומר יובל בן זאב, מנהל מחלקת המחקר בכלל פיננסים ברוקראז'.

AAT בעירוי לאמפיזמה תורשתית - הנהלת קמהדע מעריכה כעת כי בקסטר צפויה להעביר את כלל חולי האמפיזמה המטופלים על ידה למוצר של קמהדע לאחר בניית המפעל האמריקאי בעוד כ-5 שנים. "אנו מעריכים בנוסף כי הסכומים בהם תרכוש בקסטר AAT בחמש השנים הבאות עשויים להיות גבוהים משמעותית מסכומי המינימום עליהם התחייבה. ניתוח DCF לתמלוגים קובע את שווי התוכנית על 160 מיליון דולר בקירוב", אומר בן זאב.

AAT באינהלציה: ה-FDA ידרוש ניסוי גישור מצומצם במקרה של הצלחת הניסוי האירופאי - בכלל פיננסים סבורים כי AAT באינהלציה הינו Wild Card למרות היגיון ביולוגי רב ומתמחרים את הפרויקט בכ-60 מיליון דולר - לעומת הערכה קודמת ל-50 מיליון דולר כדי לשקף את ההתקדמות מול ה-FDA. תמחור הפרויקט הינו בדומה לרמת התמחור בחברות אחרות הנסחרות בתל אביב בפרויקטים עתירי סיכוי סיכון בפאזה שנייה/שלישית.

פרויקט הכלבת מוסיף ערך - קמהדע פתחה במאמצי מסחור של חיסון פאסיבי לכלבת בארה"ב ועל פי הידוע מנהלת מו"מ להכנסת שותף. בכלל פיננסים מעריכים את שווי התוכנית ב-30 מיליון דולר לאחר התפתחויות רגולטוריות בחודשים האחרונים.

"אנו מתמחרים את שאר פעילות הייצור והשיווק המגובה בחסר עולמי ומקומי ל-IVIG", אומר בן זאב. "אנו מצרפים לראשונה להערכת השווי את הפעילות האחרת של החברה - הנעזרת ברוח גבית ממכירות IVIG בישראל עם הפסקת השיווק של מוצרים מתחרים ומעניקים לה שווי של 40 מיליון דולר לפי מכפיל רווח."

"בשורה התחתונה", אומר בן זאב, "המלצנו על אחזקה במניות קמהדע באפריל טרם ההסכם עם בקסטר במחיר של 2200 נקודות ועם מחיר יעד של 3000 נקודות. אנו סבורים כי ההסכם עם בקסטר מהווה קפיצת מדרגה לחברה, וסבורים כי פרויקט ה-AAT באינהלציה מהווה Wild Card עם פרמיית סיכון מתונה בשלב זה."

בכלל פיננסים משאירים את המלצת "קנייה" ומעלים את מחיר היעד ל-3800 נקודות - גבוה ב-33% ממחירה של קמהדע הבוקר.

בהכנת הסקירה השתתף ד"ר יואב קידר - רופא מומחה בתחום הרפואה הפנימית, העוסק מזה כ-10 שנים בתפקידי ייעוץ למשקיעים מוסדיים בתחום מדעי החיים. ד"ר קידר משמש בתפקיד של יועץ מומחה לתחום ולמניות המובילות בו במערך המחקר של כלל פיננסים.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

כרם התימנים. "נהייתה שכונה של אנשים מפונפנים"

"יש מיליונרים מכל העולם שהוקסמו מהשכונה, רוצים כאן נכס - ולא מעניין אותם המחיר"

שיעור תכנות בבית ספר בנס ציונה. תפקידם של המורים נהפך לקשה מתמיד

עמדתי בשקט ליד הלוח וחיכיתי, ביקשתי שקט, ואז הרמתי את הקול. כך נראה הרגע בו הבנתי שאני צריך לקחת הפסקה מהוראה

אורית פנחס וטלי שילון. "אנחנו משלמות 16 אלף שקל, אבל זה שכר רעב"

"יש מיליון דירות שצריכות להיבנות ואין מי שיתכנן אותן - הצעירים רואים שבהיי-טק אפשר להתחיל עם משכורות של 30 אלף שקל בחודש ועוזבים"

ח"כ בנימין נתניהו. הסקרים נראים אופטימיים מתמיד מבחינת נתניהו

עדיין יש סיכוי טוב שנתניהו יגיע לאגף 10 בכלא מעשיהו - והוא יודע את זה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

משרדי גוגל במנהטן. מי שלא יסדיר את התשלום הזה עד 1 באוגוסט – חשבונו יושעה

"מאלצים אותנו לשלם אחרי שכבר התמכרנו": התכסיס של גוגל מכה שנית

קציר חיטה בסוריה, יוני 2022. הקציר מגדיל את היצע החיטה, אבל החשש ממיתון מקטין את הביקוש

פתאום ההשקעות הכי חמות צונחות: נפט, סחורות, תשואות – למה זה קורה?