אירוע 101 משפיעים לטובה - סדום ועמורה מה שהלך שם על הדשא

צופים אל השקיעה, נהנו המכובדים הרבים שהשתתפו בכנס מבר משקאות רחב ממדים שהוצב בראש הגבעה וזכה לפופולריות רבה ■ מסביב למדרון הוצבו דוכנים רבים שהגישו אוכל, ומסכי טלוויזיה שעליהם נראו סטודנטים מצטיינים במסלול האקדמי של המכללה למינהל, שריאיינו את המשפיע האישי שלהם

TheMarker digital
TheMarker digital

כל מי שמשפיע הגיע שלשום בערב למדרון יפו, לרגל כנס 101 משפיעים לטובה של מגזין TheMarker. הפארק, שהושק רק לפני כמה חודשים על ידי עיריית תל אביב-יפו, עבר הסבה משטח לפריקת פסולת שהסתיר לתושבי שכונת עג'מי את הנוף לים - לגבעה מוריקה שמשתרעת על פני 200 דונם. באירוע הפעם ניתן דגש על השפעה חיובית על המשק ועל פעילות במגזר השלישי של 101 אנשים שבלטו במיוחד השנה. לאחר הנאומים הוקרנו על מסך ענק סרטונים בהפקת זכיינית ערוץ 2 קשת על אישים נבחרים מהרשימה, ששולבו בקטעים קומיים בהשתתפות שחקני "ארץ נהדרת" בסגנון סרטם "זוהי סדום".

צופים אל השקיעה, נהנו המכובדים הרבים שהשתתפו בכנס מבר משקאות רחב ממדים שהוצב בראש הגבעה וזכה לפופולריות רבה. מסביב למדרון הוצבו דוכנים רבים שהגישו אוכל, ומסכי טלוויזיה שעליהם נראו סטודנטים מצטיינים במסלול האקדמי של המכללה למינהל, שריאיינו את המשפיע האישי שלהם. בין המוזמנים הסתובבו דיילות עם סלים, שהעניקו במתנה כיסויים למכשירי אייפון, עם לוגו האפליקציה של TheMarker באייפון.

כחלק מנושא האחריות החברתית והסביבתית שהוביל הכנס, חולקו למוזמנים בעמדות המחשב שבכניסה תגי-שם מקרטון ממוחזר, עם סמל המיחזור הירוק על גבם, והאוכל הוגש בצלחות וסכו"ם מחומרים מתכלים. בנוסף הקים מפעל הפיס על הדשא דוכן גדול, שבו חולקו למבקרים כרטיסי גירוד מיוחדים: כל חמש נקודות זיכו במוצר אחד, שהועבר כתרומה בשמו של המבקר למשפחה נזקקת. בין המגרדים הרבים שזכו להעניק משלוח מזון עם מכתב אישי היו גם האדריכל אילן פיבקו, מנהל סינמטק תל אביב אלון גרבוז, מנכ"ל משותף של מטר הוצאה לאור, בנימין טריואקס, ונציג עמותת גוונים, גיתאי שרייבר.

לסיקור המלא של רשימת 101 משפיעים לטובה - גיליון ספטמבר של מגזין TheMarker

לקבלת גיליון היכרות מתנה של מגזין TheMarker מלאו את פרטיכם או חייגו
1-700-700-250

שם משפחה:
שם פרטי:
טלפון:
דואר חגיגי

אחת האטרקציות הפופולריות היתה עמדה חגיגית שהציבה רשות הדואר, שהציעה לאורחים ברכות ראש השנה מעוטרות וכן מעטפות מבוילות, שאותן ניתן היה לשלוח בו במקום באמצעות תיבות דואר גדולות. יו"ר משרד עורכי הדין גרוס, קלינהנדלר, חודק, הלוי, גרינברג ושות', פרופ' יוסף גרוס, ניצל את ההזדמנות ושלח ברכה לנכדיו שמתגוררים בתל אביב. גם ח"כ אמנון כהן (ש"ס) שלח גלויה, ולאחר שנציגה של רשות הדואר הציעה לו לשלוח אחת נוספת ענה לה: "אני שולח רק גלויה אחת - לאשתי האהובה. את כל שאר הברכות אני שולח במייל". יו"ר דואר ישראל הנכנס, ששי שילה, הגיע לבקר בעמדה וזכה לליווי של סמנכ"לית מכירות ושיווק רותי קלנר-עקרון.

באירוע נרשמה נוכחות מכובדת של מחוקקים: שר הרווחה יצחק הרצוג, יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני (יהדות התורה) ויו"ר ועדת הכלכלה ח"כ אופיר אקוניס (הליכוד), יו"ר ועדת החינוך ח"כ זבולון אורלב (הבית היהודי), ח"כ חיים אורון (מרצ) - שהסתודד עם דן פרופר - ח"כ דב חנין (חד"ש) וח"כ רחל אדטו (קדימה). עוד נכחו באירוע הממונה על השכר באוצר אילן לוין, מנכ"לית המשרד לפיתוח הנגב והגליל, אורנה בכור, ורבים אחרים.

הנציגות הגדולה ביותר של משרד ממשלתי באירוע היתה של משרד התקשורת - שעם עשרה נציגים בכירים הצליח לכבוש את הגבעה. בין אנשי המשרד היו שר התקשורת משה כחלון, מנכ"ל המשרד עדן ברטל והדובר יחיאל שבי. השר כחלון, שהגיע למקום הרביעי ברשימת 100 המשפיעים, זכה לשורה של מברכים באירוע, בשל החלטתו בסוף השבוע שעבר להפחית את דמי הקישוריות של חברות הסלולר. אפילו גיל שרון, מנכ"ל פלאפון, שהכנסותיה יירדו בעקבות המהלך, ניגש אל כחלון ולחץ את ידו. אלי גליקמן, שעזב באחרונה את תפקידו כמשנה למנכ"ל פרטנר, הצטרף לקבוצה של אנשי משרד התקשורת - ושוחח עמם דווקא על מינויים בצמרת צה"ל. גם גיל סמסונוב, מבעלי משרד הפרסום גליקמן נטלר סמסונוב, שוחח ארוכות עם כחלון.

אולי זה החום של תחילת ספטמבר ואולי הקרבה אל הים, אבל האורחים המכובדים הגיעו לבושים לכנס בסגנון קזו'אל - רבים מהם עם חולצות מכופתרות קצרות. היחידים שבלטו בלבושם הייצוגי, שכלל חליפה ועניבה תואמת, היו אנשי משרד ראש הממשלה - מנכ"ל המשרד אייל גבאי, ויו"ר המועצה הלאומית לכלכלה, יוג'ין קנדל.

מנכ"ל סטימצקי, איריס בראל, ישבה ליד אחד השולחנות הגבוהים לצד בנה, היזם תומר תגרין, 26. "לתומר יש חברת היי-טק חדשה", הציגה בראל בגאווה את בנה. "אם אני מבינה משהו בעסקים, בעוד שנתיים תוכל להתגאות בכך שאתה היית אחד הראשונים שהכירו אותו. מדובר באובייקטיביות מלאה - אני חותמת לך, על אף שמדובר בבן שלי". בראל גם ציינה את המשפיעים האישיים שלה: מייסד רשת הספרים שבראשה היא עומדת, ערי סטימצקי, ומנכ"ל קבוצת מגדל, יונל כהן - "כי הוא לימד אותי לחלום", הסבירה במליציות.

מנהלים מאות מיליארדים

שניים שנכחו באירוע בנפרד הם יעל אנדורן, המנהלת של עמיתים, קרנות הפנסיה הוותיקות - שמנהלות כ-160 מיליארד שקל - ובעלה לשעבר רועי ורמוס, מנכ"ל פסגות, בית ההשקעות הגדול בישראל, שמנהל כ-130 מיליארד שקל. ורמוס שוחח עם אבי ניר, מנכ"ל קשת, וגם נראה מסתודד ממושכות עם אילן שילוח, יו"ר קבוצת מקאן אריקסון ישראל, שהגיע יחד עם רעייתו, אשת התוכן והפרסום שירה מרגלית, שמצדה שוחחה ממושכות עם אנשי יחסי הציבור רני והילה רהב, עם פנינה רוזנבלום, פנינה שנהב, מנכ"לית המי"ל (המרכז הישראלי לניהול) וכן עם איריס בראל ואליעזר אורן, נשיא וסגן יו"ר מטריקס. שילוח אף נראה משוחח עם ישי דוידי, מנכ"ל, מייסד ושותף בכיר בקרן השקעות פימי.

בערב נכחו גם שניים מבכירי הפרופסורה באוניבסיטה העברית בירושלים: פרופ' יוג'ין קנדל מבית הספר למינהל עסקים, ממייסדי המכון הישראלי לממשל תאגידי וראש המועצה הלאומית לכלכלה במשרד ראש הממשלה, ופרופ' דן גלאי, דקאן בית הספר למינהל עסקים. קנדל שוחח במשך זמן רב עם אייל גבאי.

בין נציגיה של זכיינית ערוץ 2 קשת בערב היו מנכ"ל החברה אבי ניר, סמנכ"לית רגולציה ותקשורת, טלי גורן, והדוברת מאיה קרבט, שנראתה יחד עם אביה, בצלאל קרבט, מנכ"ל חברת התעופה לטיסות שכר סאן דור, שהיא חברה בת של אל על. ניר שוחח ממשוכות עם הפרסומאי גדעון עמיחי, התחבק עמו וטפח לו רבות על השחם. גם הפרסומאי אייל חומסקי הצטרף אליהם ונראה משוחח עם ניר.

כמה אורחים נבחרים התראיינו ל-TheMarker TV וגילו מיהו המשפיע האישי שלהם. יפית גרינברג (ג. יפית): "המשפיע שלי הוא בעלי, ד"ר ארד". גיל סמסונוב: "אני בוחר בשר התקשורת משה כחלון, שעשה עבודה מפתיעה ואמיצה". ח"כ חיים אורון ויו"ר אסם דן פרופר בחרו שניהם בנגיד בנק ישראל סטנלי פישר. רני רהב בחר בנשיא המדינה שמעון פרס ובראש הממשלה בנימין נתניהו, וגם גד זאבי בחר בנתניהו.

עוד נראו באירוע: מנכ"ל רד תקשורת זהר זיסאפל, מייסד ויו"ר אורמת יהודה ברוניצקי, דב לאוטמן, היזם יוסי ורדי, שעמד בין קבוצת אורחים שכללה את רות חשין, דן פרופר וששי שילה, ניר למפרט, צחי קינן, מנכ"ל זאפ ו-Rest איתן זינגר, ששוחח עם רני לובשטיין, חבר הנהלה בחברה לישראל, ושרון קרן, סמנכ"ל בקבוצת דפי זהב. רמי לוי, בעל הרשת הקמעונית רמי לוי שיווק השיקמה, מנכ"ל 013 נטוויז'ן ניר שטרן, שעמד עם גיא אליאב מנכ"ל נענע10 ורבים נוספים.

video platform video management video solutions video player

כתבות מומלצות

בנייני דירות בסין. המחירים יצאו משליטה - הגיע זמן לתיקון?

האוויר מתחיל לצאת משוק הדיור ברחבי העולם. להלן חמש דוגמאות

קומת המסחר בבורסת ניו יורק. נדרש אומץ לב גדול כדי לקנות כשהשווקים נופלים

אחרי נפילה של יותר מ-20%, הגיע הזמן לקנות מניות? זה המדד שצריך לבדוק

מטוס של וויז אייר. החברה הציעה פיצוי של 600 יורו

אל על מובילה בביטולים, המטוס של וויז אייר "קיבל מכת ברק": קיץ כאוטי בנתב"ג

רכבת תחתית בספרד. הקמת המטרו בישראל מוערכת בעלות של 150 מיליארד שקל

מיליארדים מהפקעות קרקע, סמכויות אגרסיביות, ופוליטיקה קטנה: המלחמה על חוק המטרו

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

סטודנטים באוניברסיטה העברית בירושלים. שיעורי התעסוקה עולים בהתמדה עם העלייה ברמת ההשכלה

איך מטפסים לעשירון השכר העליון — ומי מצא דרך עקיפה כדי להגיע אליו

גמר אקס פקטור. הוחלט שלא תשמש יותר לבחירת הנציג לאירוויזיון

"הכל זה הוא": שורת עזיבות ורייטינג צונח - למה רשת מובסת בקרב מול קשת?