בזק הציעה לרביב צולר את תפקיד המנכ"ל

שמו של מנכ"ל נס טכנולוגיות לשעבר הועלה לפני ששלמה רודב נבחר ליו"ר החדש. הערכה: אם רודב ירצה למנות מנכ"ל לקבוצת בזק - סיכוייו של צולר לקבל את התפקיד גבוהים

לוגו הארץ
הארץ
לוגו הארץ
הארץ

מנכ"ל נס טכנולוגיות לשעבר רביב צולר קיבל באחרונה הצעה לשמש מנכ"ל קבוצת בזק - כך נודע ל-TheMarker. צולר קיבל את ההצעה מאחד מבעלי השליטה בבזק. צולר סירב להתייחס לדברים.

שמו של צולר הועלה לפני שבעלי השליטה בבזק החליטו למנות את שלמה רודב ליו"ר החדש של החברה, במקום דב ויסגלס. ההערכה היא שאם רודב יחליט כי הוא מעוניין במנכ"ל לקבוצת בזק כולה, עם אחריות לניהול החברות הבנות, סיכוייו של צולר לקבל את התפקיד גבוהים.

לפי מקורבים לרודב, הוא עשוי להעדיף לשמש יו"ר פעיל בבזק, עם סמכויות מלאות על ניהול הקבוצה, ולהיעזר במנכ"ל בזק טלפוניה קווית, אבי גבאי, בניהול קבוצת בזק כולה. מינויו של רודב לדירקטוריון בזק יובא לאישור אסיפת בעלי המניות בתחילת ספטמבר, ואחר כך הוא ימונה ליו"ר החברה החדש. מכך עולה שכניסת מנכ"ל חדש לקבוצת בזק לא תתאפשר לפני סוף ספטמבר.

בהסכם ההעסקה של גבאי נקבע כי אם ימונה למנכ"ל קבוצת בזק אדם שלא יישא חן בעיניו, והוא יחליט לפרוש עקב כך מהחברה, ישולמו לו תשע משכורות חודשיות של 125 אלף שקל כל אחת. ההערכות בבזק הן כי קיים סיכוי נמוך בלבד לכך שגבאי יפרוש אם צולר ימונה למנכ"ל קבוצת בזק.

צולר, 43, התמנה החודש לתפקיד יו"ר כלל פיננסים חיתום מקבוצת כלל פיננסים. הוא רואה חשבון בהכשרתו והיה שותף בחברת איפקס מוטבים (היום דש איפקס) בשנים 94'-99'. ב-99' הוא הקים את נס טכנולוגיות ושימש סמנכ"ל הכספים שלה. מ-2001 ועד מארס האחרון הוא היה נשיא ומנכ"ל החברה. הוא הוביל את הנפקת נס טכנולוגיות בנסדא"ק ב-2004, שבה גייסו החברה ובעלי מניותיה כ-160 מיליון דולר. זו היתה ההנפקה (IPO) הישראלית הגדולה ביותר בנאסד"ק מאז 2001.

כתבות מומלצות

כרם התימנים. "נהייתה שכונה של אנשים מפונפנים"

"יש מיליונרים מכל העולם שהוקסמו מהשכונה, רוצים כאן נכס - ולא מעניין אותם המחיר"

שיעור תכנות בבית ספר בנס ציונה. תפקידם של המורים נהפך לקשה מתמיד

עמדתי בשקט ליד הלוח וחיכיתי, ביקשתי שקט, ואז הרמתי את הקול. כך נראה הרגע בו הבנתי שאני צריך לקחת הפסקה מהוראה

אורית פנחס וטלי שילון. "אנחנו משלמות 16 אלף שקל, אבל זה שכר רעב"

"יש מיליון דירות שצריכות להיבנות ואין מי שיתכנן אותן - הצעירים רואים שבהיי-טק אפשר להתחיל עם משכורות של 30 אלף שקל בחודש ועוזבים"

ח"כ בנימין נתניהו. הסקרים נראים אופטימיים מתמיד מבחינת נתניהו

עדיין יש סיכוי טוב שנתניהו יגיע לאגף 10 בכלא מעשיהו - והוא יודע את זה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

משרדי גוגל במנהטן. מי שלא יסדיר את התשלום הזה עד 1 באוגוסט – חשבונו יושעה

"מאלצים אותנו לשלם אחרי שכבר התמכרנו": התכסיס של גוגל מכה שנית

קציר חיטה בסוריה, יוני 2022. הקציר מגדיל את היצע החיטה, אבל החשש ממיתון מקטין את הביקוש

פתאום ההשקעות הכי חמות צונחות: נפט, סחורות, תשואות – למה זה קורה?