בזק הציעה לרביב צולר את תפקיד המנכ"ל

שמו של מנכ"ל נס טכנולוגיות לשעבר הועלה לפני ששלמה רודב נבחר ליו"ר החדש. הערכה: אם רודב ירצה למנות מנכ"ל לקבוצת בזק - סיכוייו של צולר לקבל את התפקיד גבוהים

לוגו הארץ
הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
לוגו הארץ
הארץ

מנכ"ל נס טכנולוגיות לשעבר רביב צולר קיבל באחרונה הצעה לשמש מנכ"ל קבוצת בזק - כך נודע ל-TheMarker. צולר קיבל את ההצעה מאחד מבעלי השליטה בבזק. צולר סירב להתייחס לדברים.

שמו של צולר הועלה לפני שבעלי השליטה בבזק החליטו למנות את שלמה רודב ליו"ר החדש של החברה, במקום דב ויסגלס. ההערכה היא שאם רודב יחליט כי הוא מעוניין במנכ"ל לקבוצת בזק כולה, עם אחריות לניהול החברות הבנות, סיכוייו של צולר לקבל את התפקיד גבוהים.

לפי מקורבים לרודב, הוא עשוי להעדיף לשמש יו"ר פעיל בבזק, עם סמכויות מלאות על ניהול הקבוצה, ולהיעזר במנכ"ל בזק טלפוניה קווית, אבי גבאי, בניהול קבוצת בזק כולה. מינויו של רודב לדירקטוריון בזק יובא לאישור אסיפת בעלי המניות בתחילת ספטמבר, ואחר כך הוא ימונה ליו"ר החברה החדש. מכך עולה שכניסת מנכ"ל חדש לקבוצת בזק לא תתאפשר לפני סוף ספטמבר.

בהסכם ההעסקה של גבאי נקבע כי אם ימונה למנכ"ל קבוצת בזק אדם שלא יישא חן בעיניו, והוא יחליט לפרוש עקב כך מהחברה, ישולמו לו תשע משכורות חודשיות של 125 אלף שקל כל אחת. ההערכות בבזק הן כי קיים סיכוי נמוך בלבד לכך שגבאי יפרוש אם צולר ימונה למנכ"ל קבוצת בזק.

צולר, 43, התמנה החודש לתפקיד יו"ר כלל פיננסים חיתום מקבוצת כלל פיננסים. הוא רואה חשבון בהכשרתו והיה שותף בחברת איפקס מוטבים (היום דש איפקס) בשנים 94'-99'. ב-99' הוא הקים את נס טכנולוגיות ושימש סמנכ"ל הכספים שלה. מ-2001 ועד מארס האחרון הוא היה נשיא ומנכ"ל החברה. הוא הוביל את הנפקת נס טכנולוגיות בנסדא"ק ב-2004, שבה גייסו החברה ובעלי מניותיה כ-160 מיליון דולר. זו היתה ההנפקה (IPO) הישראלית הגדולה ביותר בנאסד"ק מאז 2001.

כתבות מומלצות

שיעור באוניברסיטה. באקדמיה מצופה מהסטודנטים להתמודד עם בעיות שלא ראו קודם

הסטודנטים באקדמיה נדרשים לראשונה לחשיבה מעמיקה - והתוצאות עגומות

דירה בהנחה

6,269 משקי בית זכו בהגרלה. אבל האם בכלל כדאי לקנות דירה בהנחה?

לחוסכים הסולידיים יש אלטרנטיבה

שעתו היפה של החוסך הסולידי: יש חלופה טובה יותר לפיקדון בבנק

טסלה, מודל S. המחיר למי שיזמין את המודל היום ייקבע בהמשך

אחרי כמעט שנתיים: הדגמים הגדולים של טסלה מגיעים לישראל

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

אלעד כהן (מימין), ניצן רנגיני בוצר ודניאל בוצר

ממשכורת של 30 שקל בשעה – לווילה בת שלוש קומות במושב מבוסס בשרון

מסיבה בבריכה, אילוסטרציה

בעל הבית מרוויח 15 אלף שקל ללילה - החיים של השכנים נהפכו לסיוט