סקר איגוד חברות התעופה האירופיות: אוסטריין איירליינס הכי דייקנית

לוגו הארץ
הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
לוגו הארץ
הארץ

ישראלים רבים, במיוחד אנשי עסקים היוצאים מישראל לאירופה, ממשיכים הלאה לעשרות יעדים נוספים ברחבי היבשת והעולם אליהם אין טיסות ישירות מישראל. עבור הנוסעים האלה יש חשיבות רבה במיוחד לדיוק בזמן ההמראות והנחיתות של החברות השונות. שכן, איחור בהמראה או בנחיתה עלול לגרום לאי הגעה בזמן לטיסת ההמשך ולשיבוש משעמעותי של כל לוח הזמנים.

איגוד חברות התעופה האירופאיות, AEA, פירסם השבוע נתונים סטטיסטיים אודות רמת הדיוק של 28 חברות התעופה האירופאיות המפעילות טיסות סדירות. הנתונים מתייחסים לרבעון הראשון של השנה.

מהנתונים עולה כי בטיסות ארוכות הטווח, נמצאת במקום הראשון, מבחינת זמן ההגעה ליעד חברת אוסטריין איירליינס, עם רמת דיוק של 85%. במקום השני נמצאת BMI עם דיוק של 76.8% ובמקום השלישי ניצבת ק.ל.מ עם דיוק של 74.5%. הממוצע של כלל החברות הוא 66.6%. למקומות האחרונים הגיעו ספנאייר (Spanair) הספרדית, עם רמת דיוק של 47.1%, וחברת טאפ (Tap) הפורטוגלית, עם רמת דיוק של 41.9%.

מבחינת דיוק בהמראות בטיסות ארוכות הטווח, תופסת את המקום הראשון חברת מאלב ההונגרית עם דיוק של 84.4%; במקום השני ניצבת צ'ך איירליינס הצ'כית עם דיוק של 83.1% ואילו למקום השלישי הגיעה אוסטריין איירליינס עם רמת דיוק של 81.1%. הממוצע של כלל החברות הוא רמת דיוק בזמן ההמראה של 67.8%. גם מבחינת דיוק בהמראות בטיסות ארוכות הטווח, נמצאת חברות ספנאייר וטאפ במקומות האחרונים עם רמות דיוק של 47.1% ו-46.1% בהתאמה.

מבחינת זמן ההגעה בטיסות קצרות ובינוניות, תופסת את המקום הראשון חברת לוקסאייר עם דיוק של 88.5%; במקום השני נמצאת שוב חברת מאלב עם דיוק של 87.5% ולמקום השלישי הגיעה פעם נוספת אוסטריין איירליינס עם דיוק של 87.2%.

כתבות מומלצות

שיעור באוניברסיטה. באקדמיה מצופה מהסטודנטים להתמודד עם בעיות שלא ראו קודם

הסטודנטים באקדמיה נדרשים לראשונה לחשיבה מעמיקה - והתוצאות עגומות

דירה בהנחה

6,269 משקי בית זכו בהגרלה. אבל האם בכלל כדאי לקנות דירה בהנחה?

לחוסכים הסולידיים יש אלטרנטיבה

שעתו היפה של החוסך הסולידי: יש חלופה טובה יותר לפיקדון בבנק

טסלה, מודל S. המחיר למי שיזמין את המודל היום ייקבע בהמשך

אחרי כמעט שנתיים: הדגמים הגדולים של טסלה מגיעים לישראל

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

אלעד כהן (מימין), ניצן רנגיני בוצר ודניאל בוצר

ממשכורת של 30 שקל בשעה – לווילה בת שלוש קומות במושב מבוסס בשרון

מסיבה בבריכה, אילוסטרציה

בעל הבית מרוויח 15 אלף שקל ללילה - החיים של השכנים נהפכו לסיוט