דירות בשווי 165-155 אלף דולר

לוגו הארץ
הארץ
לוגו הארץ
הארץ

אילו סוגי דירות ניתן לקנות במחירים של 165-155 אלף דולר? לא מעט, מתברר, וההיצע מגוון להפליא.

דירות 4 חדרים במצב בינוני ומטה על הכרמל, דירות 3-2 חדרים ישנות בתל אביב, לא במצב הכי טוב, דירות 4 חדרים בירושלים, באזורים שאינם משתתפים בחגיגת המחירים הפרועה המתרחשת במרכז העיר, ואם יש קצת מזל, ניתן להשיג קוטג' ישן על חלקת אדמה באזור פחות מבוקש בכפר יונה.

3 חדרים באחוזה בחיפה

ברחוב שמשון שבשכונת אחוזה בחיפה נמכרה דירת 3 חדרים, 85 מ"ר במחיר של 155 אלף דולר. אולי בהתייחס למחירים הנהוגים בתל אביב, המחיר נראה סביר ואולי אף נמוך, אבל מתווכים הפועלים בחיפה מגדירים אותו מעט גבוה. "בשנים האחרונות היקף התנועה ברחוב עלה מאוד, על כל מטרדי הרעש, ומחירי הדירות ירדו בו, כמו גם הביקושים. כבר נרשמו עסקות של דירות 4 חדרים מוזנחות, שנמכרו במחירים של 155-145 אלף דולר, ועל כן העסקה הזו נחשבת לאחת הגבוהות שנעשו בו בתקופה האחרונה, ככל שמדובר בדירת 3 חדרים", מסביר מתווך.

דופלקס 5 חדרים בנתניה

בשכונת עמליה הנתנייתית, הסמוכה למכללה האקדמית בצפון-מזרח העיר, נרשמה עסקה מעניינת לכאורה, כאשר דירת דופלקס 5 חדרים, 130 מ"ר, נמכרה ב-163 אלף דולר.

בלבד?

"לא". פוסק מתווך נתנייתי. "שכונת עמליה הוותיקה מתמודדת היום ללא הצלחה עם הפרויקטים החדשים שמוקמים מעט דרומה ממנה, שמביאים לסביבה סטנדרטים שונים לחלוטין של בנייה. בתים ותיקים רבים בעמליה מתוחזקים ברמה גרועה ומרתיעים קונים פוטנציאליים, שרק דקות ספורות קודם לכן נכנסו לדירה לדוגמה מפוארת. בנוסף, אין בדירות הישנות מעליות, הסביבה מוזנחת והמחירים הם תוצאה של כל זה".

2 חדרים לשיפוץ בתל אביב

דירת 2 חדרים ברחוב גרוזנבורג בתל אביב, 60 מ"ר, קומה שלישית ללא מעלית, עם נוף לים, נמכרה ב-155 אלף דולר. האם הקנייה שווה את המחיר, במיוחד כשמתייחסים לקומה הגבוהה ולכך שגם הדירה וגם הבניין זקוקים לשיפוץ? "כן, ולא רק זה, אני סברתי שעל הדירה הזו אפשר לקבל יותר", אומר ניצן חן, מסוכנות דירוטשילד שיווק נדל"ן, שביצע את העסקה. "הצדדים לעסקה לחצו לסיומה, כך שהיא נחתמה, ולדעתי הקונה עשה עסקה מצוינת. הנוף לים שווה לא מעט והנדירות של דירה מהסוג הזה היתה צריכה להוסיף לשוויה עוד".

3 חדרים בראשל"צ

דירת 3 חדרים ברחוב אלתרמן בראשון לציון נמכרה ב-165 אלף דולר. "המחיר של העסקה סביר למדי", מסביר מאיר שאשא מסוכנות 5 יועצי נדל"ן. "הרחוב נמצא בשכונת נאות שקמה במערב העיר, הביקושים לדירות שם גדולים, והבתים שם בני 7-6 שנים. בבתים יש כ-6 דיירים, ובסך הכל מדובר במקום יפה, שמחזיק רמה סבירה של מחירים".

כתבות מומלצות

בנייני דירות בסין. המחירים יצאו משליטה - הגיע זמן לתיקון?

האוויר מתחיל לצאת משוק הדיור ברחבי העולם. להלן חמש דוגמאות

קומת המסחר בבורסת ניו יורק. נדרש אומץ לב גדול כדי לקנות כשהשווקים נופלים

אחרי נפילה של יותר מ-20%, הגיע הזמן לקנות מניות? זה המדד שצריך לבדוק

מטוס של וויז אייר. החברה הציעה פיצוי של 600 יורו

אל על מובילה בביטולים, המטוס של וויז אייר "קיבל מכת ברק": קיץ כאוטי בנתב"ג

רכבת תחתית בספרד. הקמת המטרו בישראל מוערכת בעלות של 150 מיליארד שקל

מיליארדים מהפקעות קרקע, סמכויות אגרסיביות, ופוליטיקה קטנה: המלחמה על חוק המטרו

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

סטודנטים באוניברסיטה העברית בירושלים. שיעורי התעסוקה עולים בהתמדה עם העלייה ברמת ההשכלה

איך מטפסים לעשירון השכר העליון — ומי מצא דרך עקיפה כדי להגיע אליו

גמר אקס פקטור. הוחלט שלא תשמש יותר לבחירת הנציג לאירוויזיון

"הכל זה הוא": שורת עזיבות ורייטינג צונח - למה רשת מובסת בקרב מול קשת?