YES בלחץ: מציעה את מכשיר המקס בהנחה משמעותית - עקב כישלון החדרתו לשוק

ההערכה היא שאת מכשיר ההקלטה רכשו 5,000-3,000 מנויים בלבד; מנויי החברה יוכלו לרכוש את המקס במחיר של 1,690 שקל - לעומת כ-2,500 שקל כיום

לוגו הארץ
הארץ
לוגו הארץ
הארץ

חברת YES יוצאת במבצע שיווקי חדש במטרה לקדם את החדרתו לשוק של מכשיר ההקלטה המשוכלל YES מקס. הסיבה העיקרית להשקת הקמפיין היא המספר הנמוך של מנויים שרכשו עד כה את המכשיר. החל מהשבוע יתאפשר למנויי החברה לקבל את מכשיר המקס לחודשיים ניסיון, שבסיומם יוכלו להחזירו או לרכוש אותו במחיר של 1,690 שקל - הוזלה משמעותית לעומת מחירו הנוכחי של המקס, כ-2,500 שקל.

מכשיר ה-YES מקס שייך למשפחת מכשירי הווידיאו האישיים (PVR), המאפשרים לצופה לעצור את רצף השידורים ולחזור אליהם כשהוא מתפנה לכך, או להקליט תוכנית ולהשמיט את הפרסומות מההקלטה. בארה"ב פועל בהצלחה זה כמה שנים מכשיר בעל יכולות דומות טיבו (TIVO) - על אף שגם שם מחירו גבוה למדי.

למרות קמפיין השיווק האגרסיווי של YES מקס, שכלל פרסומות בערוצים 2 ו-10 וכן בעיתונות הכתובה, מנויי החברה לא יוצאים מגדרם. מקור בענף הטלוויזיה הרב-ערוצית העריך באחרונה כי את המקס רכשו 5,000-3,000 מנויים של YES - שיעור חדירה נמוך בהתחשב במאמצי השיווק הגדולים. הסיבות העיקריות למספר הנמוך של הרוכשים הן מחירו הגבוה ומורכבותו הטכנולוגית.

רק לפני שבועיים אמר ל-TheMarker בכיר ב-YES: "מההתחלה ידענו שההחדרה של YES מקס תיקח הרבה זמן, ויש לנו סבלנות. קל להגיע לאחוזי חדירה גבוהים כשמורידים מחירים או מחלקים מכשירים בחינם. אנחנו נגד סבסוד, ומלבד מבצעי התשלומים שהצענו לא נרד מתחת לעלות המכשיר. עם זאת, קצב המכירה של המכשירים הולך וגדל".

ל-TheMarker נודע כי בתקופה הקרובה, נוסף על הורדת המחירים התלולה, תשפר YES את אפשרויות ההקלטה של המקס ותאפשר ללקוחותיה להקליט שתי תוכניות במקביל לצפייה בתוכנית נוספת (כיום ניתן להקליט תוכנית אחת ולצפות בתוכנית אחרת במקביל). כמו כן, יוכלו רוכשי המקס לתת הוראה אחת למכשיר להקליט סדרה מסוימת במשך כל העונה.

כתבות מומלצות

מטוס של וויז אייר. החברה הציעה פיצוי של 600 יורו

אל על מובילה בביטולים, המטוס של וויז אייר "קיבל מכת ברק": קיץ כאוטי בנתב"ג

רכבת תחתית בספרד. הקמת המטרו בישראל מוערכת בעלות של 150 מיליארד שקל

מיליארדים מהפקעות קרקע, סמכויות אגרסיביות, ופוליטיקה קטנה: המלחמה על חוק המטרו

סטודנטים באוניברסיטה העברית בירושלים. שיעורי התעסוקה עולים בהתמדה עם העלייה ברמת ההשכלה

איך מטפסים לעשירון השכר העליון — ומי מצא דרך עקיפה כדי להגיע אליו

גמר אקס פקטור. הוחלט שלא תשמש יותר לבחירת הנציג לאירוויזיון

"הכל זה הוא": שורת עזיבות ורייטינג צונח - למה רשת מובסת בקרב מול קשת?

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

כספומט ביטקוין ברומניה. רשתות בלוקצ'יין שיצליחו לשרוד את התקופה הנוכחית - ייתכן שיזכו בכל הקופה

המשבר בקריפטו נכנס לשלב הבא: מלחמת כל בכל

עומסים בנתב"ג

מבחינת חברות התעופה, השאלה אם תגיעו ליעד עם המזוודה היא "בעדיפות אחרונה"