חברים באגודת הסטודנטים מתנגדים למכירת הזיכיון בדיונון לאופיס דיפו

לוגו הארץ
הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
לוגו הארץ
הארץ

ההתנגדות למכירת הזיכיון להפעלת חנויות דיונון על ידי אופיס דיפו מגיעה גם מאגודת הסטודנטים של תל אביב. שלושה מחברי האגודה, יואב לרמן, יהונתן קלינגר ויובל דימניק, שלחו מכתב למנכ"ל ולנשיא האוניברסיטה וליו"ר אגודת הסטודנטים, שבו הם מביעים את התנגדותם למה שהוגדר על ידם "אישור חפוז של מכירת דיונון ללא הליך תקין".

המכתב מתייחס להחלטת אגודת הסטודנטים של תל אביב להעביר את ניהול חנויות דיונון לאופיס דיפו. הכותבים טוענים כי "מועצת הסטודנטים אישרה את המשך ההליך, ללא שנחשפו פרטי העסקה המתרקמת, מחיר הרכישה, השותף האסטרטגי וללא מכרז מוסדר".

עוד כתבו החברים באגודה כי "אנו חוששים שהמשך ההליך ללא מכרז אינו משרת את טובת הסטודנטים ואף לא את טובת רשת דיונון ומתנגדים לו בכל תוקף.

"בישיבה העלינו את הסתייגויותינו וביקשנו הבהרות מיו"ר האגודה, מר יפתח עצמון, לגבי נהלי מכירת הזכיינות, אך לא קיבלנו תשובות מספקות. לא נאמר לנו מהם הפרטים, מול מי נערך משא ומתן, מהו מחיר העסקה ולא פורט מצבה הכספי של דיונון".

השלושה מוסיפים כי "המשך מהלך זה מבוצע ללא גיבוי שלנו ואנו מסירים את אחריותנו להמשך התהליך, לאור החשש כי מהלך זה עלול לפגוע בטובת הסטודנטים, אשר להם אנו חבים נאמנות. לא נהסס לנקוט בצעדים משפטיים על מנת להבטיח את זכויות הסטודנטים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

"למטפלים זוגיים יש הרבה הוצאות, זה לא מקצוע שמתעשרים ממנו"

"מצדי תפתחו את היחסים": הכסף הגדול מאחורי התפרקות מוסד הנישואים

עדי שרעבני

"בוודאי שהייתה בועה": עדי שהרבני חזר להיי-טק אחרי הפסקה של שנתיים - זה מה שהוא גילה