תביעה: הקימה שותפות עם אדם שאינו עורך דין ולאחר מכן נישלה אותו מהמשרד

לוגו הארץ
הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
לוגו הארץ
הארץ

גיא רוזן מתל אביב תובע 518 אלף שקל מעו"ד דליה סקלאר, בטענה שהקימה עמו במשותף עסק למתן שירותי סיוע להגירה, אך נישלה אותו לאחר מכן מהשותפות תוך ניצול מעמדה כעורכת דין.

התובע, המיוצג באמצעות עו"ד יורם ליכטנשטיין, טוען בכתב התביעה כי סקלאר ניצלה את התחשבותו בחובותיה האתיות של עורכת הדין, שלפיהן נאסר על עורכי דין לשתף בהכנסותיהם את מי שאינו עורך דין, כדי להותיר אותו בלא כלום וליטול ממנו את זכויותיו בעסק. לטענת התובע, סוכם בינו לבין סקלאר כי הם יתחלקו באופן שווה בהכנסות המשרד.

בתביעה נטען כי סקלאר פנתה ללשכת עורכי הדין כדי לקבל אישור לקיום השותפות בינה לבין התובע שאינו עורך דין, ומסיבה זו הסכים רוזן כי עד שתתקבל תשובת הלשכה יירשם העסק רק על שמה של סקלאר, והצדדים לא חתמו על הסכם השותפות.

בתביעה נטען כי לפני כחודשיים, במסגרת ישיבה שערכו השניים, הודיעה לו סקלאר כי הוא אינו עובד מספיק, ודרשה לקבל חלק גדול יותר בעסק בשל היותה יעילה יותר. לטענת התובע, משסירב להסכים לכך ודרש לחתום באופן מיידי על הסכם השותפות, מבלי להמתין לתשובה מלשכת עורכי הדין, הודיעה לו סקלאר כי היא אינה מתכוונת לחתום על ההסכם עמו, והיא אף שלחה לו מכתב פיטורים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

שדות חקלאיים הוד השרון

"חשבתי שעשיתי את עסקת חיי. היום אני מבין שניצלו את התמימות ואת חוסר הידע שלי"

הווילה של משפחת סעדה ברמות מאיר

וילת ה-Airbnb של משפחת סעדה - ובריכת השחייה שמסעירה את המושב