למרות הירידות בנאסד"ק מצליחה אולטיקום לגייס 212 מ' ד', מתוכם 70 מ' יזרמו לכיס בעלי מניותיה

החברה הודיעה היום על סגירת ההנפקה השנייה שלה, שהוביל ליהמן ברדרס; בעת הודעתה הראשונית, מחיר המניה שיקף גיוס גדול יותר, של 255 מ' ד'

גתית פנקס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גתית פנקס

חברת אולטיקום ~10003284-MRQ~ הישראלית הודיעה היום כי סיימה את הליך התמחור (Pricing) של הנפקת המניות השנייה שלה (Secondary). כחצי שנה לאחר הנפקתה הראשונית בבורסת הנאסד"ק, מודיעה היום אולטיקום כי מכרה 4.25 מיליון מניות במחיר של 50 דולר, 5 דולרים מתחת למחיר הפתיחה שלה היום.

אולטיקום מפתחת תוכנות ערך מוסף לחברות סלולר, והיא נסחרת בנאסד"ק לפי שווי חברה של 1.8 מיליארד דולר. הרכב המניות שמכרה החברה הוא כ-2.84 מיליון מניות חדשות שהנפיקה החברה וכ-1.4 מיליון מניות שנמכרו בצורת הצעת מכר של בעלי מניותיה. יצוין כי קומברס ~10003248-MRQ~, שלאחר ההנפקה מחזיקה ב-77% מהון מניותיה של אולטיקום, לא מכרה מניות בצורה ישירה בהנפקה זו.

בעת הגשת התשקיף לבורסה לניירות ערך האמריקאית לפני מספר שבועות, מחיר המניה היה 60 דולר, כך שהחברה אמורה היתה להזרים לקופתה 171 מיליון דולר, מתוך גיוס כולל של 255 מיליון דולר.

אולטיקום אומנם לא שינתה מאז את הרכב מניותיה, אולם בהתחשב במחיר המניה לפיו נערך הגיוס - 50 דולר - הרי שהחברה תגייס כ-212 מיליון דולר, מתוכם 70 מיליון יועברו לבעלי מניותיה ו-142 מיליון דולר בלבד יועברו לקופתה.

החתם המוביל בהנפקה הוא בנק ההשקעות ליהמן ברדרס, אליו מתלווים בנקי ההשקעות צ'ייס H&Q, ביר סטרנס ופייפר ג'פרי. לחתמי ההנפקה הוענקה אופציה לרכוש 637.5 אלף מניות נוספות במחיר ההנפקה (גרין שו), והיא תקפה ל-30 הימים הקרובים.

כתבות מומלצות

נתניה פרוייקט גינדי

חשבתם שהדירות בישראל יקרות? חכו ל"מס מגדלים" של 20 אלף שקל לדירה

שכונת הדר בחיפה

"אפסיד 400 שקל בחודש למשך עשור, אבל זה יתאזן": המשקיעים החדשים בנדל"ן

RUSSIA EV CHARGERS

שוד הנחושת: מה קרה ל-7,000 טונות של המתכת - ולמה זה צריך להדאיג אותנו

ג'ניפר דודנה

התגלית שלה שינתה את העולם. איך צריך להשתמש בה?

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

אילוסטרציה קולג' סטודנטים

מה היא הדרך להשיג חיים טובים? הנוסחה שמזעזעת את הצעירים

בית למכירה

המתווכת מצאה קונה שמוכן לשלם יותר - והרגיזה את בעלת הדירה: "קילקלתי לה את התוכניות"