שיא רבעוני בהכנסות של חברת המימון אופל בלאנס; הרווח הנקי עלה ב-13%

הרווח הנקי בתשעת החודשים הראשונים של 2019 הסתכם ב-19.6 מיליון שקל - קפיצה של 20% בהשוואה ל-16.4 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד ■ החברה הודיעה על חלוקת דיווידנד בסכום של 2.5 מיליון שקל

ערן אזרן
ערן אזרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
דני מזרחי
דני מזרחי
ערן אזרן
ערן אזרן

חברת המימון החוץ בנקאי אופל בלאנס, שבשליטת משפחת מזרחי, הרוויחה 6.9 מיליון שקל ברבעון השלישי של 2019 - קפיצה של 13.3% בהשוואה לרבעון השלישי ב-2018. זהו שיא ברווח הרבעוני של החברה, שהודיעה על חלוקת דיווידנד בסך 2.5 מיליון שקל.

הגידול ברווח הנקי של אופל בלאנס ברבעון מקורו בגידול בתיק הלקוחות ובהכנסות החברה, ובקיטון בהפרשות לחובות מסופקים (חומ"ס), כלומר, חובות שהחברה סבורה שתתקשה בפירעונם. הרווח הנקי בתשעת החודשים הראשונים של 2019 הסתכם ב-19.6 מיליון שקל, גידול של כ-20% בהשוואה ל-16.4 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד.

מניית אופל בלאנס

אופל בלאנס

ההכנסות משירותים פיננסיים ברבעון השלישי שברו שיא של כ-17.5 מיליון שקל - גידול של 11.5% בהשוואה להכנסות של 15.7 מיליון שקל ברבעון השלישי של 2018. סך עסקות הניכיון ברבעון השלישי השנה היה כ-466 מיליון שקל - עלייה של כ-14% לעומת כ-409 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. תיק הלקוחות של החברה מסתכם בכ-327 מיליון שקל.

ההכנסות משירותים פיננסיים נטו, כלומר בניכוי הוצאות חומ"ס וחובות אבודים, הסתכמו ברבעון בכ-13.3 מיליון שקל (76% מההכנסות) - עלייה של 14.3%, בהשוואה ל-11.6 מיליון שקל (74% מההכנסות) ברבעון השלישי של 2018. הוצאות חומ"ס ואבודים ברבעון השלישי של 2019 היו 0.48% מסך עסקות הניכיון של החברה, לעומת 0.53% ברבעון המקביל אשתקד.

הוצאות חומ"ס ואבודים בתשעת החודשים הראשונים של 2019 קטנו והסתכמו ב-3.9 מיליון שקל, או 0.31% מסך עסקות הניכיון, לעומת כ-5.7 מיליון שקל, או 0.49% מסך עסקות הניכיון בתקופה המקבילה אשתקד.

"הקיטון בהוצאות חומ"ס ואבודים בתקופה של תשעת החודשים הראשונים של 2019 הוא תוצר ישיר של הליכי החיתום הקפדניים וכן טיוב תיק הלקוחות שבוצע בקבוצה", ציינו בחברה.

באוקטובר חנכה אופל בלאנס סניף חדש בחיפה - החמישי של החברה. דני מזרחי, מבעלי החברה, ציין כי "במהלך הרבעון הצגנו צמיחה נאה בהכנסות וברווחיות – תוצר ישיר של הליך החיתום הקפדני אותו אנו מבצעים וטיוב תיק הלקוחות בקבוצה בחציון הראשון של השנה.

"אנו ממשיכים לפעול לגידול מבוקר, שמרני ואחראי, ודבקים באסטרטגיה שלנו בעבודה ישירה מול לקוחות הקצה ללא מתווכים. אופל פועלת ותמשיך לפעול בהתאם לרגולציה ובכלל זה צו איסור הלבנת הון והוראות הפיקוח על נותני שרותי אשראי, תוך הקפדה על פיזור לקוחות ומושכים גדול ומח"מ קצר", אמר.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

שיעור באוניברסיטה. באקדמיה מצופה מהסטודנטים להתמודד עם בעיות שלא ראו קודם

הסטודנטים באקדמיה נדרשים לראשונה לחשיבה מעמיקה - והתוצאות עגומות

דירה בהנחה

6,269 משקי בית זכו בהגרלה. אבל האם בכלל כדאי לקנות דירה בהנחה?

לחוסכים הסולידיים יש אלטרנטיבה

שעתו היפה של החוסך הסולידי: יש חלופה טובה יותר לפיקדון בבנק

טסלה, מודל S. המחיר למי שיזמין את המודל היום ייקבע בהמשך

אחרי כמעט שנתיים: הדגמים הגדולים של טסלה מגיעים לישראל

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

אלעד כהן (מימין), ניצן רנגיני בוצר ודניאל בוצר

ממשכורת של 30 שקל בשעה – לווילה בת שלוש קומות במושב מבוסס בשרון

מסיבה בבריכה, אילוסטרציה

בעל הבית מרוויח 15 אלף שקל ללילה - החיים של השכנים נהפכו לסיוט