אופל בלאנס: ההכנסות משירותים פיננסיים צמחו ב-25% לכ-14 מיליון שקל

הרווח הנקי של אופל בלאנס צמח ברבעון הראשון הוכפל ל-5.22 מיליון שקל לעומת כ-2.56 מיליון שקל ברבעון המקביל ■ לפי החברה, הגידול ברווחיות נבע מגידול בתיק הלקוחות, ניצול יעיל של מקורות המימון והוזלתם וקיטון בהוצאות בגין חובות מסופקים

ערן אזרן
ערן אזרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
דני מזרחי, מנכ"ל אופל בלאנס
דני מזרחי, מנכ"ל אופל בלאנס
ערן אזרן
ערן אזרן

אופל בלאנס , שבשליטת משפחת מזרחי, סיימה את הרבעון הראשון של 2018 עם גידול של 25% בהכנסות משירותים פיננסיים לכ-14 מיליון שקל, בהשוואה לרבעון המקביל. הגידול נבע מצמיחה בתיק הלקוחות ובפעילות הקבוצה תוך ניצול מקורות המימון.

אופל בלאנס מתמחה במתן שירותים פיננסיים לעסקים ומגוון שירותי מימון – ופועלת בעיקר בתחום ניכיון הצ'קים ללקוחות קטנים. תיק הלקוחות של החברה צמח ברבעון הראשון בכ-43% והסתכם בכ-239.2 מיליון שקל, לעומת כ-167 מיליון שקל ברבעון המקביל. סך עסקאות הניכיון ברבעון הראשון הסתכמו בכ-437 מיליון שקל, לעומת כ-296 מיליון שקל ברבעון המקביל, גידול של כ-48%.

ההפסדים מירידת ערך לקוחות וחייבים (חובות מסופקים) קטנו בכ-64% לכ-1.7 מיליון שקל, ואילו שיעור הוצאות אלו מסך עסקאות הניכיון של החברה היוו כ-0.39% לעומת שיעור של כ-0.93% בתקופה המקבילה אשתקד.

הרווח הנקי של אופל בלאנס צמח ברבעון הראשון הוכפל ל-5.22 מיליון שקל לעומת כ-2.56 מיליון שקל ברבעון המקביל. לפי החברה, הגידול ברווחיות נבע מגידול בתיק הלקוחות, ניצול יעיל של מקורות המימון והוזלתם וקיטון בהוצאות בגין חובות מסופקים. החברה הודיעה על חלוקת דיווידנד רבעונית של כ-2.5 מיליון שקל.

"שנת 2018 נפתחה במגמת צמיחה תוך שיפור ניכר בכל הפרמטרים הפיננסיים החל משורת ההכנסות וכלה בשורת הרווח הנקי", אמר דני מזרחי מנכ"ל אופל בלאנס. "רבעון זה מבטא את המשך יישום אסטרטגיית הצמיחה של החברה ואת השיפור בתרומתם של הסניפים לרווחיות. הרבעון התאפיין בירידה משמעותית בחובות אבודים ומסופקים ושמירה על רמת הוצאות מימון.

"החברה ממשיכה לחוות גידול מתמשך לשירותיה השונים והמעבר למשרדי החברה החדשים באשדוד יאפשר לנו המשך התרחבות. הגידול בתיק הלקוחות ובעסקות הניכיון משקפים את המגמה החיובית והצורך בשרותיה של החברה. אנו צופים המשך בגידול תיק הלקוחות ואנו ערוכים לכך הן מבחינת מקורות המימון והן מבחינת כוח אדם", הוסיף.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

שיעור באוניברסיטה. באקדמיה מצופה מהסטודנטים להתמודד עם בעיות שלא ראו קודם

הסטודנטים באקדמיה נדרשים לראשונה לחשיבה מעמיקה - והתוצאות עגומות

דירה בהנחה

6,269 משקי בית זכו בהגרלה. אבל האם בכלל כדאי לקנות דירה בהנחה?

לחוסכים הסולידיים יש אלטרנטיבה

שעתו היפה של החוסך הסולידי: יש חלופה טובה יותר לפיקדון בבנק

טסלה, מודל S. המחיר למי שיזמין את המודל היום ייקבע בהמשך

אחרי כמעט שנתיים: הדגמים הגדולים של טסלה מגיעים לישראל

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

אלעד כהן (מימין), ניצן רנגיני בוצר ודניאל בוצר

ממשכורת של 30 שקל בשעה – לווילה בת שלוש קומות במושב מבוסס בשרון

מסיבה בבריכה, אילוסטרציה

בעל הבית מרוויח 15 אלף שקל ללילה - החיים של השכנים נהפכו לסיוט