הרווח הנקי של עזריאלי צמח ביותר מפי 2 - בעיקר הודות לשיערוך נכסים

ההכנסות התפעוליות נטו של החברה ברבעון השני של השנה הציגו גידול של כ-7% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד

מיכאל רוכוורגר
מיכאל רוכוורגר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עזריאלי
מיכאל רוכוורגר
מיכאל רוכוורגר

שערוך נכסים של כ-409 מיליון שקל לצד גידול בהיקף הפעילות הביאו את הרווח הנקי של קבוצת עזריאלי ברבעון השני ל-641 מיליון שקל, יותר מפי 2 בהשוואה לרבעון המקביל ב-2016. ה-NOI (הכנסות תפעוליות נטו) של החברה הסתכם בכ-343 מיליון שקל - צמיחה של כ-7% לעומת הרבעון המקביל.

ה-NOI same property מנכסים בישראל שהחברה החזיקה בהם גם ברבעון המקביל בשנה שעברה הסתכם בכ-296 מיליון שקל, גידול של כ-2% לעומת כ-289 מיליון שקל ברבעון המקביל. מדד ה-FFO - הרווח התפעולי-תזרימי נדל"ני - צמח בכ-11% לכ-258 מיליון שקל לעומת כ-232 מיליון שקל ברבעון המקביל.

במהלך הרבעון נרשם גידול של כ-5.8% בפדיונות בקניוני עזריאלי לעומת התקופה המקבילה אשתקד. בנטרול קניון ראשונים - שנפתח בסוף הרבעון הראשון של השנה - נרשמה עלייה של 1.6% בפדיונות לעומת הרבעון המקביל.

יובל ברונשטיין, מנכ"ל קבוצת עזריאלי, ציין בעקבות פרסום הדו"חות כי "קבוצת עזריאלי ממשיכה להציג ביצועים חזקים בליבת עסקיה, עם צמיחה של 11% ב-FFO, צמיחה של 7% ב-NOI וגידול בכל הפרמטרים התפעוליים. הקבוצה נמצאת בתנופת פיתוח משמעותית וחסרת תקדים בישראל, בהיקף כולל של כ-510 אלף מ"ר, הצפויים להניב תוספת של מאות מיליוני שקלים ל-NOI בשנים הקרובות".

דנה עזריאלי, יו"ר קבוצת עזריאלי, הוסיפה כי "בימים אלה התחלנו באכלוס מגדל המשרדים עזריאלי שרונה, המגדל הגבוה בישראל, עם שטח המשרדים הגדול ביותר בבניין אחד. על אף המורכבות האדירה של הפרויקט, השלמנו את בנייתו מוקדם מהמתוכנן, וזאת על מנת לאפשר לשוכר הראשון להיכנס למגדל כבר בחודש שעבר. הדבר מהווה עדות מוחשית נוספת ליכולות הייזום והביצוע יוצאות הדופן של הקבוצה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

"למטפלים זוגיים יש הרבה הוצאות, זה לא מקצוע שמתעשרים ממנו"

"מצדי תפתחו את היחסים": הכסף הגדול מאחורי התפרקות מוסד הנישואים

אייקונקס בניה חדשה

היום שאחרי הבלוק: כך בונים בתים - פשוט יותר, חסכוני יותר ועמיד יותר