מגל תספק לבתי סוהר באפריקה מערכות אבטחה

הזכייה בפרויקט לאספקת מערכות לשני בתי סוהר, שהיקפו 9 מיליון דולר, הסתייעה בטכנולוגיה של איימטיס הקנדית, שרכשה מגל באפריל לפי שווי של 14 מיליון דולר

יורם גביזון
יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יורם גביזון
יורם גביזון

מגל, הנמצאת בשליטת קרן פימי, זכתה בחוזה בהיקף של 9 מיליון דולר לאספקת פתרונות אבטחה כוללים לשני בתי סוהר חדשים במערב אפריקה.

כחלק מהחוזה, שיתבצע בשנים 2016–2017, יסופק לכל אחד מבתי הסוהר פתרון שלם ואינטגרטיבי, שיכלול מערכת אוטונומית לנעילת תאים, מערכת בקרת כניסה, פתרון כולל להגנה היקפית ומאות מצלמות של הדמיה תרמית. מגל גם תתקין מערכות הגנה אישית לסוהרים מפני תקיפתם, תשתית כבילה, תקשורת שליטה ובקרה ומערכת לניהול שיחות של מבקרים עם אסירים.

סער קורש, מנכ"ל מגל

המערכת כולה תשולב בפורטיס — מערכת המידע האינטגרטיבית של מגל לניהול אבטחה. מגל מפתחת פתרונות ומוצרים לאבטחה משולבת — פיזית וסייבר — להגנת אתרים רגישים נגד איומים פיזיים ואיומי סייבר, הכוללים גלאים להגנה היקפית, טלוויזיה במעגל סגור ומערכת לניהול וידאו חכם.

הזכייה של מגל בפרויקט הסתייעה בטכנולוגיה של Aimetis (איימטיס) הקנדית, שרכשה מגל בתחילת אפריל 2016 לפי שווי חברה של 14 מיליון דולר. איימטיס, שמחזורה ב–2015 מוערך ב–7–10 מיליון דולר, מתמחה בפיתוח מערכות תוכנה לניהול וניתוח וידאו. רכישה זו הכניסה את מגל לשוק פתרונות אבטחה בתוך מבני ציבור, כגון רשתות קמעוניות, בתי חולים ומוסדות.

הזכייה בפרויקט הוכרזה שבועיים לאחר שמגל זכתה בפרויקט בהיקף של 10 מיליון דולר לאספקת מערכות אבטחה לארבעה אתרים רגישים של חברת אנרגיה באמריקה הלטינית, שכבר רכשה בעבר מערכות אבטחה משולבות. הזמנה זו כוללת מאות מצלמות אבטחה, מצלמות הדמיה תרמית, ונוסף על כך, מערכות האבטחה הפיזיות יתוגברו במערכת להגנת סייבר. מגל, הנסחרת בשווי של 77 מיליון דולר, הרוויחה 3.1 מיליון דולר במחזור של 63.7 מיליון דולר ב–2015 לעומת רווח של 3.4 מיליון דולר ב–2014.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

RUSSIA EV CHARGERS

שוד הנחושת: מה קרה ל-7,000 טונות של המתכת - ולמה זה צריך להדאיג אותנו

אילוסטרציה קולג' סטודנטים

מה היא הדרך להשיג חיים טובים? הנוסחה שמזעזעת את הצעירים

בית למכירה

המתווכת מצאה קונה שמוכן לשלם יותר - והרגיזה את בעלת הדירה: "קילקלתי לה את התוכניות"

לימור סוקניק. "המעבר מחיים כשכירה לעצמאית היה מטורף"

"הייתי בכלוב של זהב. איך ששמעו שאני עוזבת – מיליון איש קפצו על התפקיד"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

אחרי שהריבית עלתה, הפיקדונות הבנקאיים נעשו אטרקטיביים יותר

הטבלה המלאה | מהבנק הנדיב ועד הקמצן ביותר: פערי הריביות העצומים נחשפים

מ-2008 ועד היום: איך הגענו לאינפלציה הנוכחית

יוני ומיכל רכשו דירה במחיר דמיוני. כך הם איבדו שליטה על המשכנתא