צ'ק פוינט סוגרת את 2019 עם עלייה של 3% בהכנסות

צ'ק פוינט סיכמה את הרבעון עם רווח נטו של 272 מיליון דולר, הגבוה מזה שברבעון המקביל בשנה שעברה - 238 מיליון דולר ■ מניית החברה עולה ב-1.5% במסחר שלפני הפתיחה

אסא ששון
גיל שוויד, מייסד צ'ק פוינט
גיל שוויד, מייסד צ'ק פוינטצילום: עופר וקנין

חברת צ'ק פוינט פירסמה את דו"חותיה הכספיים לרבעון הרביעי של 2019 ולכל 2019. החברה מסכמת את הרבעון הרביעי של 2019 עם הכנסות של 544 מיליון דולר, בדומה לתחזיות האנליסטים, וגידול של 3% לעומת הרבעון המקביל. את 2019 החברה מסכמת עם הכנסות של 1.99 מיליארד דולר. לאחר פרסום הדו"ח, מניית החברה נסחרת בעלייה של 1.5% במסחר טרום הפתיחה.

צ'ק פוינט עברה במקצת את תחזיות האנליסטים לרווח למניה, כאשר הרווח הנון-גאפ למניה הסתכם ברבעון הרביעי ב-2.02 דולרים, לעומת תחזית של 1.99 דולרים למניה.

החברה סיכמה את הרבעון עם רווח נטו של 272.3 מיליון דולר, הגבוה מהרווח ברבעון המקביל בשנה שעברה - 238.3 מיליון דולר. החברה מסכמת את השנה עם רווח נטו של 825.7 מיליון דולר, בדומה לרווח בשנה שעברה - 821.3 מיליון דולר.

צ'ק פוינט
צילום:

"גורמי הצמיחה של החברה זה הענן וטכנולוגיית האינפיניטי נקסט, ואנחנו בכיוון הנכון. השקנו משפחת החדשה של שרתי גישה. מחלקת המחקר שלנו ממשיכה לזהות איומים חדשים", אמר מנכ"ל החברה, גיל שוויד, בהצגת הדו"חות. "בסוף העשור הראשון שלנו היו לנו יתרות מזומנים של 1.8 מיליארד דולר, וכיום יש לנו 3.9 מיליארד דולר. כאשר בוחנים את העשורים במחיר המניה, רואים גם גידול משמעותי - פי 4.4.

"אנחנו פונים לארגונים שאין להם מערכות IT ענקיות, אבל הם עדיין אמורים להתמודד עם מספר רב של איומים וריבוי פלטפורמות, באמצעות ארכיטקטורת האינפינטי נקסט שחשפנו באחרונה. אנחנו מאמינים שארכיטקטורה זו היא העתיד של הגנות הסייבר".

שוויד התייחס גם לווירוס הקורונה, ואמר: "אין עלינו השפעה מווירוס הקורונה, שכן בסין יש לנו רק אנשי מכירות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker