הוצאות השיווק הביאו את WeSure להפסד ברבעון השלישי

החברה רשמה הפסד כולל לפני מס של 250 אלף שקל ■ החברה שהחלה את פעילותה לפני כשנה, מציגה בשלושת הרבעונים הראשונים של 2019 רווח נקי של 87 אלף שקל

ג'ניה וולינסקי
ג'ניה וולינסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
אמיל וינשייל, מייסד ויו"ר ווישור
אמיל וינשייל, מייסד ויו"ר ווישורצילום: תומר אפלבאום

חברת הביטוח הדיגיטלית  WeSure המתמקדת בביטוחי רכב, והחלה לפעול בסוף 2018, פרסמה הבוקר (א') את הדו"חות הכספיים לרבעון השלישי של השנה. מהדו"חות עולה כי ברבעון השלישי של השנה רשמה החברה הפסד כולל לפני מס בסך של כ-250 אלף שקל, לעומת רווח כולל (לפני מס) של 762 אלף שקל, עמו סיימה החברה את הרבעון השני. הירידה ברווחיות מוסברת בעיקר על ידי ירידה בהכנסות מהשקעות ביחס לרבעון הקודם ועלייה בהוצאות השיווק, אגב השקת הפעילות לציבור הרחב.

עד לאחרונה, התמקדה פעילות החברה בביטוח של ציי רכב ולקוחות עסקיים גדולים ובאוקטובר האחרון, הושקה הפלטפורמה עבור הציבור הרחב. כך גם מציינים בחברה כי עסקים אלו מאופיינים בפעילות משמעותית יותר ברבעון הראשון של השנה ביחס ליתר הרבעונים.

בשלושת הרבעונים הראשונים של השנה רשמה החברה רווח נקי כולל לאחר מס של 87 אלף שקל. סך הפרמיות ברוטו לשלושת הרבעונים הראשונים של השנה היה כ-84 מיליון שקל. הפרמיה המרווחת ברוטו הסתכמה בכ-54 מיליון שקל.

הונה העצמי של החברה עומד על סך של 39 מיליון שקל, כאשר יחס ההון הקיים, לעומת ההון הנדרש הינו 184%.

ניצן צעיר-הרים, מנכ"ל  WeSure אמר כי "החזון שלנו הוא להנגיש בצורה שקופה ופשוטה את כל נושא ביטוח הרכב. אנו רותמים לטובתנו את הטכנולוגיה כדי לאפשר לחזון לצאת לפועל ולחולל שינוי בתחום הביטוח בדומה למה שאמאזון עשתה לשוק מוצרי הצריכה". אמיל ויינשל, יו"ר  WeSure הוסיף כי "התוצאות הכספיות שלנו, והעובדה שהצלחנו להגיע לאיזון בשורת הרווח לאחר פחות משנה של פעילות עסקית, היא מרשימה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker