ישראל עשויה ללכת לבחירות - ומלם חוגגת רבעון טוב

החברה רשמה רווח נקי של כ-50 מיליון שקל ברבעון השלישי ■ המכירות במגזר התוכנה והפרויקטים זינקו ב-50% ל-135 מיליון שקל, בין היתר כתוצאה מפרויקט הבחירות לכנסת ■ המניה מזנקת ב-12% בעקבות התוצאות הטובות

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
שלמה אייזנברג
שלמה אייזנברגצילום: תומר אפלבאום
שלי אפלברג
שלי אפלברג

מניית מלם תים מזנקת ב-12% לשווי של כ-1.5 מיליארד שקל לאחר פרסום התוצאות לרבעון השלישי. החברה רשמה רווח נקי של 51 מיליון שקל, לעומת רווח של 9.8 מיליון שקל ברבעון המקביל ב-2018. הכנסות החברה צמחו ב-20% ל-522 מיליון שקל. בנוסף, הרווח הגולמי השתפר ב-31% לעומת הרבעון המקביל בשנה שעברה, והסתכם ב-75 מיליון שקל. 

הרווח התפעולי של החברה זינק ל-63 מיליון שקל, לעומת רווח תפעולי של 16.5 מיליון שקל ברבעון המקביל בשנה שעברה. ההכנסות ממגזר תשתיות התוכנה זינק ב-14% ל-230 מיליון שקל. המכירות במגזר התוכנה והפרויקטים זינקו ב-48% ל-133 מיליון שקל, בין היתר כתוצאה מפרויקט הבחירות לכנסת. ההכנסות במגזר מיקור חוץ עלו בכמעט 9% לעומת הרבעון המקביל בשנה שעברה, והסתכמו ב-108 מיליון שקל.

, , מסר לאחר פרסום הדו"חות כי "תוצאות הרבעון השלישי משקפות את המשך הצמיחה בהכנסות וברווחיות של כל מגזרי הפעילות של מלם תים. הגידול בפעילות מלם תים ברבעונים האחרונים נובע בעיקר מצמיחה אורגנית. בתחום שירותי השכר והחיסכון ארוך הטווח, רשמנו ברבעון ציון דרך משמעותי, כאשר התחלנו לתפעל את קופות הגמל של בית ההשקעות פסגות. בנוסף, רשמנו הרבעון רווח הון של 30.6 מיליון שקל ממכירת 50% מהחברה הבת אלטל לתעשייה אווירית".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker