פעילות הקנאביס הכניסה לשיח 12.9 מיליון שקל במחצית הראשונה של 2019

שיח, מחלוצות הקנאביס הרפואי בישראל, לא חשפה את נתוני הרווח שלה ■ מנכ"ל החברה: "ההכנסות - תוצר ישיר של הגידול במכירות האסדרה החדשה בבתי המרקחת"

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
מנהלי חברת שיח, אברהם שי (מימין) ויוגב שריד
מנהלי חברת שיח, אברהם שי (מימין) ויוגב שרידצילום: אייל טואג

חברת הקנאביס שיח, שרק באחרונה השלימה את המיזוג שלה לשלד של ביונד טיים, סיכמה את המחצית הראשונה של 2019 עם הכנסות של 12.9 מיליון שקל - כך עולה מהדיווח של החברה למשקיעים. החברה מעריכה שברבעון השני של השנה היא הכניסה 7 מיליון שקל, לעומת 5.9 מיליון שקל ברבעון הראשון. החברה לא חשפה את נתוני הרווח שלה.

מנכ"ל שיח, יוגב שריד: "אנו שמחים לדווח על הכנסות שיא לרבעון השני של 2019, שהן תוצר ישיר של הגידול במכירות האסדרה החדשה בבתי המרקחת, שהסתכמו ב-19% מסך ההכנסות ברבעון. לאחר השלמת המיזוג, שכלל גיוס משמעותי של 40 מיליון שקל, היציאה מרשימת השימור והמעבר למסחר ברשימה הראשית, שיח ערוכה להמשיך ולצמוח בקצב גבוה מהשוק המקומי".

שיח מדיקל גרופ, בבעלות משפחת שריד (69%) היא מחלוצות הקנאביס הרפואי בישראל. שיח, הפעילה מ-2008, מחזיקה במתקני גידול על גבי שטח של 14 דונם ובעלת פוטנציאל התרחבות של 20 דונם נוספים.

שיח וחברות הקשורות אליה משתמשות בידע שנצבר אצלן לשם ביצוע מחקרים בתחום הקנאביס הרפואי בשיתוף עם מכוני מחקר, אוניברסיטאות מובילות וחברות בינלאומיות, והן שותפות בכמה מיזמים העוסקים בפעילות מדעית, מחקר גנטי ופיתוח טכנולוגיות בתחום הקנאביס הרפואי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker