על הכוונת של חילן: רכישת חברה אמריקאית ב-30-25 מיליון דולר

חילן סיכמה את הרבעון השני של 2019 עם רווח של 28.8 מיליון שקל ■ יו"ר הקבוצה, אבי באום: "הקבוצה נוקטת יצירת מנועי צמיחה מחוץ לגבולות המשק המקומי"

שלי אפלברג
שלי אפלברג
יו"ר קבוצת חילן, אבי באום
יו"ר קבוצת חילן, אבי באוםצילום: ללא קרדיט
שלי אפלברג
שלי אפלברג

חילן סיכמה את הרבעון השני של 2019 עם רווח של 28.8 מיליון שקל, 16.3% יותר מהתקופה המקבילה אשתקד, והכנסות של 388 מיליון שקל, 14.6% יותר מהרבעון המקביל. החברה הודיעה הבוקר (ב') כי היא במגעים לרכישת חברה בתחום השכר ומשאבי האנוש בארה"ב ב-30-25 מיליון דולר.

אבי באום, יו"ר קבוצת חילן, מסר: "העסקה משקפת את רצוננו להיכנס באופן מדורג לארה"ב, כאשר זוהי אבן דרך משמעותית ראשונה במתווה שבו הקבוצה נוקטת ליצירת מנועי צמיחה מחוץ לגבולות המשק המקומי. קבוצת חילן פועלת בתחום השכר שנים רבות, וצברה ידע וניסיון רב בתחום זה. אנו סבורים שיש ביכולותינו למנף אותו גם בשווקים נוספים בעלי מאפייני פעילות דומים". 

לדברי באום, "תוצאות הפעילות ברבעון השני ובמחצית הראשונה ל-2019 ממשיכות לשקף צמיחה וגידול משמעותי בפעילות העסקית במרבית מגזרי הפעילות של הקבוצה, חרף עיתוי חג הפסח ויום השבתון בגין הבחירות באפריל. התוצאות המרשימות הן תולדה של מהלכים והשקעות שנעשו בפעילות מגזרי הקבוצה, בשילוב צמיחה אקסוגנית, הנובעת מרכישת ITWAY - שהושלמה בתחילת השנה".

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ