גידול של 148% ברווח הכולל של איילון ביטוח

הרווח הכולל של החברה בתחום הביטוח הכללי הסתכם ברבעון הראשון ב-49.7 מיליון שקל, לעומת רווח כולל של 19.1 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד - עלייה של 160%

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
אריק יוגב, מנכ"ל איילון
אריק יוגב, מנכ"ל איילון ביטוחצילום: ללא קרדיט

עליות המדדים החדות בשוקי ההון ברבעון הראשון של 2019 ממשיכים לסייע לחברות הביטוח להציג דוחות כספיים טובים. חברת הביטוח איילון מסכמת את הרבעון הראשון של 2019 עם רווח כולל של 39.2 מיליון שקל, לעומת רווח כולל של 15.8 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד.

סך הפרמיות בתקופת הדו"ח הסתכמו בכ-779 מיליון שקל, לעומת 741 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד - עלייה של כ-5.2%. את הגידול הגבוה ביותר רשמה איילון בתחום העיקרי שלה, ביטוח כללי - כ-70% מהפרמיות שלה.

הרווח הכולל של החברה בתחום הביטוח הכללי הסתכם ברבעון זה ב-49.7 מיליון שקל לעומת רווח כולל של 19.1 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד - עלייה של 160%. זאת בזכות טיוב תיק הביטוח שלה וויתור על עסקות לא רווחיות. במקביל, החברה ממשיכה במימוש האסטרטגיה של הרחבת הפעילות בתחומי הביטוח האחרים, תוך כדי פיתוח מוצרים חדשים. כך איילון הציגה ברבעון הראשון של 2019 צמיחה בפרמיה של כ-11% בביטוח בריאות וצמיחה של כ-10%בביטוח חיים.

שלמה גרופמן, יו"ר איילון אחזקות, אמר: "התוצאות המצוינות הן תוצר של מהלכים שביצע הדירקטוריון יחד עם מנהלי החברה ועובדי החברה בשנתיים האחרונות, שכללו לא רק את ההנפקה המוצלחת לפני כשנה אלא סדרה של רכישות מניבות שכמוהן צפויות עוד בהמשך. חשוב כי נמשיך במגמה החיובית גם בשנים הבאות, למען משקיעי החברה ולקוחות חברת הביטוח".

אריק יוגב, מנכ"ל איילון חברה לביטוח, אמר: ״התוצאות הכספיות של חברת הביטוח הן פרי מימושם של מהלכים אסטרטגיים ועסקיים, שינוי תמהיל הפעילות וטיוב תיק הביטוח תוך העמדת ערך הרווחיות בראש סולם העדיפויות של מנהלי ועובדי החברה״.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker