פריון הודיעה על פירעון מוקדם של החוב להמרה - בזכות רבעון טוב

החברה סיימה את הרבעון הראשון של 2019 עם רווח נקי של 3.3 מיליון דולר והכנסות של 53.8 מיליון דולר

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
דורון גרסטל, מנכ"ל פריון
דורון גרסטל, מנכ"ל פריוןצילום: דודו בכר
שלי אפלברג
שלי אפלברג

פריון פירסמה את דו"חותיה הכספיים, והציגה רווח נקי של 3.3 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2019, לעומת 3 מיליון דולר ברבעון המקביל בשנה שעברה. שורת ההכנסות הסתכמה ב-53.8 מיליון דולר - כ-12% פחות מהרבעון המקביל ב-2018.

עם זאת, לחברה היה תזרים מזומנים תפעולי חיובי של 14 מיליון דולר (כ-4% פחות מהרבעון המקביל אשתקד), מה שאיפשר לה להרגיע את מחזיקי איגרות החוב של החברה, כשהודיעה על פירעון מוקדם של הסדרה להמרה L. החברה תשלם למחזיקי האג"ח שלה קרן בסך 28.7 מיליון שקל, קנס של מיליון שקל וריבית של 300 אלף שקל.

פריון, שמספקת פתרונות שיווק דיגיטליים למפרסמים ברשתות חברתיות ומנועי חיפוש, הצליחה להגדיל את הכנסותיה מפעילות חיפוש ב-12% ל-35 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2019, אך הכנסותיה מפרסום התכווצו ב-37% ל-18.6 מיליון דולר ביחס לרבעון הראשון בשנה שעברה.

מנכ"ל פריון נטוורק, דורון גרסטל, מסר: "מאמצינו הנמשכים לקידום חדשנות והעמקת שיתופי פעולה בתחום החיפוש מניבים תוצאות. מינוף שיתוף הפעולה האסטרטגי עם מיקרוסופט בינג, יצירת מקורות הכנסה חדשים וביקוש גובר לחיפוש סיפקו לנו רבעון שלישי רצוף של צמיחה. ולראשונה זה חמש שנים השגנו צמיחה בהשוואה לרבעון המקביל. אנו צופים כי מגמה חיובית זו תימשך".

גרסטל הוסיף כי "כתוצאה מהפתיח החזק של 2019, בו השגנו EBITDA מתואם גבוה מהמתוכנן ברבעון הראשון, והראות המשופרת קדימה, אנו מרגישים בטוחים בהעלאת תחזית ה-EBITDA המתואם ל-2019 מ-24-22 מיליון דולר ל-26-24 מיליון דולר".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker