רבעון מוצלח לתדיראן: זינוק של 22% ברווח

החברה סיכמה את הרבעון הראשון של 2019 עם רווח של 7.6 מיליון שקל ■ מנכ"ל החברה: "הניסיון שאנו צוברים בתחום ההתייעלות האנרגטית בבתי החולים ממצב אותנו כחברה המובילה בתחום"

שלי אפלברג
שלי אפלברג
משה ממרוד, המנכ"ל ובעל השליטה בתדיראן הולדינגס
משה ממרוד, מנכ"ל ובעל השליטה בתדיראן הולדינגסצילום: עופר וקנין

תדיראן הולדינג סיכמה את הרבעון הראשון של 2019 עם רווח של 7.6 מיליון שקל - שיפור של 22% לעומת הרבעון המקביל ב-2018. הכנסותיה של תדיראן צמחו בתקופה זו ב-17%, ל-173 מיליון שקל.

לחברה היה ברבעון הראשון של השנה תזרים מזומנים מפעילות שוטפת בסך 48 מיליון שקל, לעומת כ-10 מיליון שקל בלבד ברבעון המקביל בשנה שעברה. ה-EBITDA של החברה עלה ב-10% בתקופה זו, והסתכם ב-18 מיליון שקל.

משה ממרוד, מנכ"ל החברה ובעל השליטה, ציין כי "2019 נפתחה תוך המשך המגמה החיובית שאפיינה את סוף השנה הקודמת. ברבעון זה אנו מציגים צמיחה בכל הפרמטרים ואף נשבר שיא במכירת מזגנים בהשוואה לרבעונים מקבילים.

"תחום ההתייעלות האנרגטית מתקדם בהתאם לתוכניות העבודה וברבעון זה ראינו רווח מהקמה בגין בית חולים נוסף. אנו צפויים להכיר ברווחים שוטפים מכל בתי החולים שנכללים בפרויקט עד תום 2033. הניסיון הרב שאנו צוברים בתחום ההתייעלות האנרגטית בבתי החולים ממצב אותנו כחברה המובילה בארץ בתחום ההתייעלות האנרגטית ואנו מעריכים שיסייע בהרחבת הפעילות עבור תחומים נוספים".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום